SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK ZROBIC SPRZET STRONGMAN - PORADNIK

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Bardzo dobry artykuł, dużo mi pomógł!! A ma ktoś pomysły jak zrobić te bale to przerzucania i stawiania, oraz zegar?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam!

Pale to moze byc problem natomiast zegar - dlugia metalowa rura do ktorej przymocowujesz beczke (mozna znalezc takie na zlowmie po oleju - mowie o takich sporych beczkach, metalowych).
Nastepnie szukasz drugiej takiej beki na srodku ktorej montujesz stara piaste(jak masz kase to mozesz zamontowac nowa), laczysz ja z to wczesniajsza belka/rura i gotowe.

Troche wyobrazni i wszystko da rade zrobic


Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11914
Jako ze jest to b.fajny i przydatny temat ODSWIEZAM

Hutnik Warszawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
Teamt warty odświeżenia;D

Macie jeszcze jakieś pomysły??

Ja zrobiłem "walizki" do spaceru farmera z rury o dosyć dużej średnicy i tam do środka jest przymocowana druga mniejsza na którą kładzie się obciążenie. Prawie jak profesjonalne;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3537
za***isty temat

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Za jakis czas bede walczyl z belka...
jak mi sie uda to oczywiscie relacja bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 210
Witam
Założyłeś fajny post skorzystałem z niego i zrobiłem swoj sprzet do ćwiczeń
i chciałbym tak jak ty dodac go tylko nie wiem jak załozyc nowy post byłbys tak uprzejmy i napisałbys mi jak to się robi ???? Z góry dzięki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Siema! Gdy tylko wejdziesz na SFD i wejdziesz w dział Strong Man to jest na środku strony napisane ,,Zacznij nowy temat/Przegląd Tygodnia'' i wchodzisz w ,,Zacznij nowy temat'' a dalej to już dasz sobie radę! Pochwal się swoim sprzętem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
albo dodaj do juz istniejacego posta swoje foty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla CIENIAKÓW

Następny temat

skos a zwykla lawka

WHEY premium