SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK ZROBIC SPRZET STRONGMAN - PORADNIK

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Wagi opony niestety dokladnie nie znam ale jest spora.
Chopaki sie z nia mecza (moze widziales na filmikach)
Jezlei chodzi o czasy to sa podane w relacji z zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 328
wiesz jak dotad jestem tego dowodem choc coraz czesciej zaczynam gleboko rozmyslac nad dopalaczami hehe.

kto nie ma odwagi do marzen nie bedzie mial sily do treningow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Ta oponka będzie mieć z 150kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
dobra, wszystko ładnie pieknie oczywiscie sog!!

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
W jaki sposób zrobiłes ta forme do odlewania kul???
Cwiczy ktos z okolic Rzeszowa na sprzecie StrongMAN???

Masa musi byc :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5364
Zaje***ste ;P sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Wszystko ladnie pięknie tylko zastanawiają mnie te pasy karate czy dwa takie pasy zszyte ze sobą byle jaką nicia utrzymają ciężar np. 1ton?? ja bym spekulował .
Chce właśnie zacząć ćwiczyć na sprzęcie strongman ale te pasy mnie zastanawiają dajcie więcej info na ten temat żeby nie wy**** orła na asfalt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
Jeżeli byle jaką nicią zszyjesz to jasne że po pewnym czasie coś się przetrze / przerwie. Najlepiej zszyj kordonkiem lub jakimś innym rodzajem mocnej nici. Możesz również znitować paski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
dobra pasy mam juz w sumie zalatwione teraz co i jak ja nie jestem pewny co do tych pasow nadal a nie mozna gdzies dostac normalnych "firmwych" pasow w koncu na zawodach jakos je maja... znitowac to raczej nie idzie ja fabryka nie jestem nazwy nici konkretniej i pas dokladnie od jakiej sztuki walki gadalem z kumplem ktory chodzi na sztuki mowi ze od karate jest hu***** ze od judo bedzie lepszy bo kilka warstw zszytych co i jak bo ja juz nie lapie tego jak mowilem orzel na asfalcie nie mile widziany ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla CIENIAKÓW

Następny temat

skos a zwykla lawka

WHEY premium