SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE SĄ INNE SPORTY W KTÓRYCH MOZNA ROZBUDOWAĆ SYLWETKĘ.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
A kasparov też ostro jedzie, w końcu po paru godzinach gry w szachy mógłby paść od przestawiania figur

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
1. Sory że odświeżyłem ale nie patrzyłem na date.
2. Nie trenuje parkour. I nie wiem czym bu tu sie popisywać skoro dużo ludzi to robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Nie przejmuj się tymi "żartownisiami". Odświeżyć temat to żaden grzech.

Buckie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Zwłaszcza, że 3 lata temu mało kto słyszał o parkour, a teraz wiadomo, świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, samoloty, amfetamina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
"po co odswiezasz temat sprzed 3 lat ? " - f***master

Hy jestem zawiedziony Twoja postawa... czyli przykladowo jak na forum jest jakis watek, ktory kogos interesuje, ale byl poruszony dawno temu to zainteresowana osoba, nie ma prawa go odswiezyc? (pomijajac to, ze ten temat jest hyhy).

Tak wiec moje pytanie do f***master'a po jakim czasie treningi i rady dawane na forum ulegaja "przeterminowaniu"? /

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
_kostek_ akurat szachisci coraz czesciej pakuja na silce albo zmuszaja sie do innej aktywnosci fizycznej, mistrzowie spedzaja nad partiami nawet po 5h czy 6h z rzedu a w sporcie w ktorym jest bardzo wazny komfort psychiczny dobre przygotowanie organizmu do wzmozonego wysilku jest koniecznosca na poziomie mistrzowskim...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dysproporcja

Następny temat

maszyny kontra wolne cięzary

WHEY premium