SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE BŁĘDY W DIECIE ? KOMENTOWAĆ :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
spox moze byc,wiesz mozna spozywac i 3 posilki wazne zeby dostarczyc wszystko co potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
czyli nie kupowac nic ? taka dieta styknie ? jak masz jakikolwiek pomysł co można kupić to jakoś pozbieram kase i jak coś będzie trzeba to kupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
ok będę wcinał więcej, wogóle nie jadam żółtek to dodam tak co 3 dni jedno :P i dołożę płatków do 150 g i styknie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
trzymam się rygorystycznie diety, bo licze wszystkie koszty, ile żółtek jeść skoro codzień jem placka z 3 białek, co ile dni mogę wcinac żółtko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
to znów ja, teraz miałem 30 dni przerwy (wypadek w pracy) i niedługo wracam na siłke, będe miał taką samą dietkę, TYLKO mam jeden problem, zacząłem ćwiczyć muay thai 2 razy w tygodniu. Bede to laczyl z silka, CYKLICZNOŚĆ II GRUPA II

mam takie pytanie, o ile musze zwiększyć ilośc kcal i co dadać ? białko? tłuszcz? węglowodany ? (jak pisałem wcześniej, mam tendencje do zatłuszczania) w jakie produkty zainwestować LUB suplementy (białko? bulk? gainer? )

prosze o komenatarze jak zwykle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
mam w diecie tłuszczy ok 1,3-1,5/kg, masz jakiś pomysł w jaki sposób do mojej diety dodać jeszcze tłuszcz (np: olej, oliwe z oliwek, słonecznik?) i do których posiłków było by najlepiej?

Celem moim jest nadal M A S A , choć doszły mi 2 treningi muay thai
Wiem że już to pytanie zadałem, ale ...czy kupowac jakiekolwiek suplementy oprócz witamin i np czegoś do regeneracji chrząstki stawowej ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obiad

Następny temat

Dieta/pomoc

WHEY premium