SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek i ćwiczenia?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8297
Witam, nie wiedziałem gdzie dać ten temat czy tu czy w zdrowie, jeśli powinien być tam to proszę o jego przeniesienie a teraz opowiem o moim problemie,

Otóz pani dermatolog zapisała mi silne lekarstwa na trądzik nazywające się "izotek" i spytałą się mnie czy uprawiam wyczynowo jakiś sport, ja jej odpowiedziałem , ze nie a ona mi na to, ze gdybym trenował zawodowo to mógł by mi on zaszkodzić, bo ponoć bardzo bolął po nim mięśnie i stawy , także na forum o tym leku przeczytałem , że pojawiaią się bóle właśnie stawów i mięśni(ale nie muszą) i tu pojawia się moje pytanie czy mogę trenować na siłowni? Wprawdzie nie jestem jakimś zawodowcem ćwicze u siebie w domu i jak myślicie czy mnie też może to dopaść czy mogę sobie spokojnie dalej trenować , a może lepiej zaprzestać dla dobra stawów ?Proszę odpowiadajcie i chce tu wasze zdanie poznać a nie tylko same sprawdzone rady z góry thx i oczywiście Sogi daje

sorry , ze tak chaotycznie ale zdenerowany jestem i sie spiesze... pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
nikt ci nie powie tak czy nie; trenuj a jak zaczną pojawiać sie bóle to będziesz wiedział ze coś jest nie tak

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13750
kupie izotek gg: 5205114
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CIĘŻARY

Następny temat

Kisiel na super siłe

WHEY premium