SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek . Siłownia Judo

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 334
Witam chciał bym zacząć kuracje izotekiem . nie powiem boje się troche tego leku ale nie mam wyjścia .
Moje pytanie jest następujące. . . Czy jeżeli regularnie chodzę na siłownie w pon śro pią i na judo we wtor i czwart to czy jak będę brał izotek to będę mógł nadal chodzić na judo i siłownie . naprawdę mi zależy żeby chodzić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Przez takie opinie jak forumowicza vitaral ludzie męczą się z pryszczami przez wiele lat. Jeśli ma to związek z dojrzewaniem, czasem wyskoczy jakiś pryszcz to do walki z tym są maści, kremy, ogólnie higiena i może jakaś kuracja antybiotykowa. Jeśli ktoś ma poważniejszy trądzik to trzeba go leczyć, najpierw kuracje antybiotykowe, a później, jeśli nie ma przeciwwskazań - izotretynoina. Trądzik to jest choroba, którą trzeba leczyć, chyba że komuś fakt, że wygląda źle i komicznie nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 334
Brał ktoś to ?
można przy tym ćwiczyć ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
jestem aktualnie w trakcie kuracji i w moim przypadku jakiekolwiek cwiczenie odpada bo plecy mnie bola nawet przy chodzeniu. po rekreacyjnej grze w pilke skladam sie 2 dni, ale mimo to polecam kuracje bo sa efekty :) pomeczysz sie kilka miesiecy, a potem mozesz wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
CZeść, zależy jak reagujesz na antybiotyk. Ja też miałem na trądzik mocny antybiotyk i wszystko grało. Antybiotyki brane przez dłuższy czas wyniszczają organizm. Bierz dobry kompleks witamin, dobrze się odrzywiaj i powinno być git. Tu załóż temat http://www.izotek.pl/PHPSESSID,b3d347d1fd29aea6cfc4a80c68a178f4/www/

Zobacz jak na to teagujesz. Mój dermatolog mówił, że jak kuracja antybiotykiem nie pomaga (jak będziesz brał izotek to pewnie już trochę tego brałeś) to jest jakiś specjalny lek (nie antybiotyk), który bierzez się 3-4 miesiące i wszystko schodzi. Zapytaj swojego lekarza o to.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
petek nie wiesz co to jest to sie nie wypowiadaj, zadnego kompleksu witamin, bo nie mozna brac wit. A! prowadzi do hiperwitaminozy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Przecież nie w każdym kompleksie witamin jest witamina A, kompleksy witamin można samemu tworzyć. Napisałem dobry kompleks- dobry nie znaczy składający się ze wszystkich witamin tylko odpowiednich dla ciebie. Biorąc antybiotyk dłuższy czas trzeba brać witaminy.
PS. Pewnie masz pryszcze na dupie? Widać to po Twojej frustracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Bedzie ciezko. sTawy sa dosyc obciazone, energii rowniez mniej. lecz, jak zwykle, jest to kwestia indywidualna. poobserwuj organizm i sprawdz jak sie bedziesz czul. na Twoim miejscu oszczedzalbym sie jednak.

IZO to nie zabawka, ostry lek. antybiotyki przy tym sie chowaja i piszcza. bez porownania. koniecznie kup sobie cos na oslone atroby.

Zmieniony przez - Arros w dniu 2011-08-19 10:32:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 334
Właśnie słyszałem że strasznie obciąża wątrobę . w sumie siłownie na te parę miechów mógłbym odłożyć . ale judo chciał bym nadal trenować . . . nie mam jakiś strasznie ciężkich treningów .a więc myślę że dam rade .. a więc dzięki za odpowiedz panowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chyba od jesieni zaczne tez kuracje, od czasu do czasu jakis syfek wyskoczy dermatolodzy nie chciali wypisac ale nie powstrzymalo mnie to i dorwalem izoteka.

buzka ma byc gladka jak za dawnych lat

w dziale "zdrowie" jest chyba sporo tematow o izoteku i ludzie opiywali, tam poszukaj opini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50548
Jakiś miesiąc temu skończyłem kuracje izo i mogę powiedzieć,że przez te 6 miesięcy wszystko zeszło ładnie.Co do hepatotoksyczności tego leku to jak każdy lek oralny ryje po flakach.Robiłem co 2 miesiące próby wątrobowe i wszystko było w normie.Co do stawów to się zgodzę.Przy siłowni i boksie dostawały mocno i przez pierwszy miesiąc nie mogłem zawiązywać butów.Zmniejszyłem intensywność treningów siłowych do 3x w tyg. oraz boksu 2x w tyg. i jakoś mniej te bóle doskwierały.Tak wiec nie ma co się perdolic, bo to jedyny lek,który w 100% wyleczył mnie z tego gówna pomijając inne leki , na które wyebałem dużo pieniążków ,a które g0wno dały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
z czasem wszystko samo przejdzie i bez leków , szkoda zdrowia , facet to nie baba :) , a co do antybiotyków to się bierze kultury bakteryjne bo one są odpowiedzialne za przyswajalność witamin , co z tego że będziesz dawał witaminki jak ich nie przyswoisz i wydalisz , antybiotyk zabija florę bakteryjną , a jak ty ćwiczysz Judo to ci te prychole nie pękają ? nie ciekawie z takim partnerem trenować , pewno kimono w kropeczki ;)
pozdro

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Sciaganie linki

WHEY premium