SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iso plus+ Olimp multiple, dobre rozwiążanie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Witam!
Jestem całkiem nowy na forum. Od nie dawna zacząłem swoją przygodę ze sportami walki. Wzeszłym roku trochę potrenowałem, jednakże wypompowałem się maxymalnie ( zwykłe przetrenowanie). Od listopada powróciłem znów do treningów, jednakże bogatszy o tamte doświadczenia postanowiłem zastosować suplementację. Ułożyłem sobie plan treningowy:
Poniedziałek : BJJ
Wtorek: MMA
Środa: BJJ
Czwartek :MMA
Piątek: MMA
Co sądzicie o takim cyklu treningowym? O suplementacji myślę w następujący sposób: Z rana witaminki po pierwszym śniadaniu Olimp Multiple sport + Iso Active po treningu. Oczywiście przechodzę na dietę ( 0 fast- foodów),sama zdrowa żywność , owoce .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak zaczynasz od 5 treningów tygodniowo po przerwie to też się przetrenujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2636
popatrz sobie za suplementacja do sztuk walk:D

Jeżeli Pomogłem Proszę Nie Zapomnieć KLIKNĄĆ SOG'A :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Zatem radzicie, by zacząć od mniejszej częstotliwości treningów?
Powiedzmy Wtorek, Czwartek, Piątek -MMA. Oczywiście suplementacja. Codziennie Olimp Multiple Sport. Oraz po treningach Olimp Iso Active.
Po jakim okresie można zacząć dodawać 1 trening tygodniowo załóżmy?

Zmieniony przez - lyha w dniu 2012-11-12 18:14:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna na redukcji, odstep od ostatniego cyklu:8 tyg :/ >>

Następny temat

Zestaw kreatynowy po długiej przerwie

WHEY premium