SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intendent w szkole

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Aprobaty! Wiesz co by taki artykuł zrobił w sieci? Masakra

Ja raz miałam okazję rozmawiać z "przystojnym i wyrzeźbionym" trenerem personalnym, za czasów kiedy jeszcze sama niewiele wiedziałam i potrzebowałam pomocy, to już wtedy jego lanie wody...było mega dziwne, szukałam odpowiedzi na to co mówił, czy faktycznie tak jest. No, ale np. kobiety "łatwo" ugryźć własnie wyglądem, takie dziwne pojęcie, męczyźni rzadko wpadają do kobiet (chociaż, to nie jest teoria).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Hm ,moze zgadamy się na priv bluehope? Nie żeby to zobowiazywało odrazu do czegoś,ale porozmawiac na temat rozwoju dietetyki i zrobienia czegoś dla świata. :) Ja całe życie nastawiony byłem na to zeby pracować samemu ,jednoczesnie szukajac pomocy ciagle na forach i w necie itd (taki paradoks). Wiec praca w grupie to cos co znacznie musze potrenowac bo nie jest to moja mocna strona. Ale juz wiem że zdobywanie swiata w pojedynke,tkwiac w egocentryzmie to nie jest dobre rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie jest to temat rzeka - można rozmawiać i rozmawiać. Konkluzja jest prosta: będziesz dobry w fachu to będziesz miał docelowych klientów jak i różne inne oferty, po co patrzeć na innych? Tych wszystkich celebrytów, jakiś pseudo trenerów po kursach lepiej zostawić w spokoju. Wiadomo, że zabierają miejsce tym rzetelnym, ale tak jest w każdej dziedzinie, ''selekcja'' sama przyjdzie. Osobiście nie chciałbym mieć takich odbiorców jak typowi celebryci z social media i tyle.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-09 10:25:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
wiem,tylko nawet nie bardzo wiem jak zaczac. Tak jak pisalem,przepracowalem z okolo 20 osobami,ale to było raczej na zasadzie "podziemnego dietetyka" , cos jak "mechanik w stodole" ,chociaz robione było na poziomie. Reklama - poczta pantoflowa. Tak wiec z 1 klienta raz w miesiacu ktorego skasuje na 100zl nie uda sie wyzyc za bardzo :D Nie mam pojecia jak zaczac z reklama, ze wszystkim w zasadzie , no i najgorsze chyba to ze mam słabą wiare w sukces,bo mam 24 lata juz , probowalem sie podpinac pod jakies firmy i chwytac roznych zajec spodm dietetyki,w CV cos tam tez jest,ale jakos nie czuje sie atrakcyjny na rynku pracy i firmy sie nie bija o mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Gdzieś już to słyszałam

Pewność siebie w tym temacie zyskuje się z każdym nowym osobnikiem, z każdym nowym doświadczeniem, z każdym nowym kursem,szkoleniem, także...tą pewność w każdym zawodzie się buduje
Jak to lubisz, to warto...ciągnąć temat. Nie poddawać się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
chce,chce... tylko pozniej bedzie mi zal takiego poczucia jak np pracowalem w Angli - ze pracuje na obczyznie jako robol a ile kasy i czasu poszlo w studia,czytanie artykulow, badan niekiedy , kursy it
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
TomaszAZ
chce,chce... tylko pozniej bedzie mi zal takiego poczucia jak np pracowalem w Angli - ze pracuje na obczyznie jako robol a ile kasy i czasu poszlo w studia,czytanie artykulow, badan niekiedy , kursy it


Żadna praca nie hańbi, a większość ludzi wychodzi z założenia, że pójdzie na studia i zaraz po nich dostaną jakąś najwyższą posadę typu: dyrektor, koordynator itd. W obecnych czasach moim zdaniem najważniejsze jest zdecydowanie doświadczenie, oraz język. Głównie pracodawca nie patrzy na wykształcenie, chociaż minimum średnie wymaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
wkleic tu moje cv?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Trzeba niestety lat doświadczenia a jak będziesz konsekwentnie rozwijał się, to na pewno będzie lepiej. Jednak "darmowe" źródła reklamy, jak facebook, regularne pisanie na formu, itp. to podstawa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
hm no tak,a jak to wygladalo np u Ciebie z doswiadczenia? Ja mam 24 lata,wiec uwazam ze nie ejst to moze duzo,ale to juz nie 20... Jest wyksztalcenie i troche doswiadczenia wiec czlowiek ma juz jakies wymagania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na sniadanie?

Następny temat

[- Witamina A -] Najlepsze Źródła Pokarmowe - pod względem ceny do zawartości

WHEY premium