SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intendent w szkole

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
haha jaki wpis :D Tak -trzeba zainwestowac,ale no to jest wlasnie to ryzyko, mi nikt nie zrefunduje kursu :D
gats twoj wpis mnie rozwalil,zabawny ale i prawdziwy. Niestety to jest niesprawiedliwe... wiem jak ludzie zarabiaja i wkurzajace to jest. I nie sprawiedliwe . No ale Ty przy tych obowiazkach nie masz napewno najnizszej...nie gadaj. Planuje tam porobić do L4 ,bo operacja niebawem,tylko kwestia czy wytrzymam. 8 Dziewczyn to bylo dawno temu,. teraz jest okolo 35 ,docelowo jeszcze dycha brakuje do full stanu. Narazie odkad jestem w PL tylko wydaje...

'Próbowałeś załapać się do jakiejś kliniki prywatnej/sieciówki siłownianej jako dietetyk?" Chcialbym na silowni,ale jakos szczerze mowiac nie wiem jak sobie to wyobrazic nawet, przychodze na silke i mowie dzien dobry szukam pracy jako dietetyk?. Na silowni sa dietetycy? raczej trenerzy personalni ktorzy odrazu diety klepią...no wlasnie niestety "klepia" z tego co mi wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Z reguły nie ma dietetyków na siłowni.
Są trenerzy (przeważnie) którzy zgrywają alfa i omegę

Generalnie nie ma recepty na sukces i nigdy nie będzie, sam musisz wydeptać sobie swoją ścieżkę.
Nie ulega wątpliwości, iż należy się rozwijać bezustannie i próbować.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-05 16:40:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Ja bym zatrudnił się w jakimś sklepie z odżywkami i bajerował klientów aby kupili moją dietę. Sorry, ale jak sprzedawca jest dopakowany i kumaty to ludzie sami pytają czy by im nie doradził.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tylko weźmy na poprawkę, że taki przeciętny kowalski nie wyda na dietę powyżej 100zł
Ponad 50% osób przychodzi kupić to co ma kupić już z góry, nawet nie wiedzą co kupują ( wiem, bo mam trochę doświadczenia w takim sklepie ).


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-06 07:03:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no tak, u mnie diety na dzien dzis 100zł / kilka miesiecy razem oczywiscie z kontrolowaniem tego co i jak. A jeszcze bardziej aktualnie to odmawiam bo nie mam czasu po pracy ,jestem tak wymiety ze kilka inteligentnych zdan jest mi trudno sklecic. A co do supli to sie zgadzam 100% , no i odpada mi przywilej napakowanego ,bo napakowany nie jestem


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2017-09-06 12:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie przejmuj się tym.
Naukowcy też nie mają 40cm w witce.

Twoja wiedza jest ważniejsza - nie jesteś trenerem personalnym ( on musi jakoś wyglądać ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no okej,ale ustalilismy ze samym dietetykiem nie oplaca sie byc i trenera tez trzea bedzie zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
TomaszAZ
no okej,ale ustalilismy ze samym dietetykiem nie oplaca sie byc i trenera tez trzea bedzie zrobic


Patrząc obecnie na polskie "fit" postacie czuję ogromne zażenowanie, żeby być teraz na topie musisz używać wielu wulgaryzmów, brać towar, dziarać całe ciało. Spójrz kto na topie w tej branży: Majewski, Deynn, Patolus, furiat, wk czy big majk. Zauważ, że ludzie nie zwracają na merytorykę tylko na wygląd i show. Większa część społeczeństwa ma gdzieś głęboko jak się odżywiają, a ta garstka co się tym interesuje idzie w kierunku tych postaci co podałem wcześniej. Wystarczy pójść na siłownię, większość to sterydziarze lub ulańce. W branży fitnessu obecnie dominują media społecznościowe, bez dobrej reklamy nic nie osiągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Pracując około 5 lat w sklepie z suplementami, może z 3-4 razy ktoś spytał o ułożenie diety za opłatą.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie, Domer.

@rozbójnik - ale mówimy tutaj o dietetyce, jeśli ktoś chce być dobrym dietetykiem to nim zostanie i będzie znany w tym gronie oraz będzie miał docelowych klientów/sportowców, a także odbiorców którzy będą się uczyć od takiego dietetyka ( nie trzeba się pimpować na social media aby dobrze zarabiać i cieszyć się swoją pracą). Ideą nie jest bycie popularnym na siłę i robienie z siebie nie wiadomo kogo, ludzie których wymieniłeś mają uznanie przeważnie u naprawdę młodych osób których nie interesuje nauka tylko filmiki pokazujące jakie ktoś ma ''fajne'' życie i zdjęcia roznegliżowanego ciała, świecenie tyłkiem etc.

@TomaszAZ - osobiście uważam, że jeśli chcesz być w czymś naprawdę dobry to na tym się skup i nie idź za modą, teraz każdy może stać się ''trenerem'' to nie to co kiedyś. Jeśli Cie to nie ''kręci'' to na siłę tego nie rób.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-06 15:13:39
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na sniadanie?

Następny temat

[- Witamina A -] Najlepsze Źródła Pokarmowe - pod względem ceny do zawartości

WHEY premium