SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Indoor Rowing Concept 2 Model C - Jaki poziom?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Ja nie szukam dziury w całym:P Wywołując twoje imię w pierwszym poście miałem cichą nadzieję, że tutaj zajrzysz:) Źle rozumiałem przesłonę, bo im bardziej w stronę jedynki tym ciężej nie łatwiej:) Ja jestem maniakiem na punkcie techniki i faktycznie jak czasami widzę, jak ktoś wiosłuje to na 5 nawet nie złapie tego oporu. No i wtedy taka osoba mówi "za lekko" i przerzuca przesłonę wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Widzę, Darek że naprawdę jesteś ekspertem w tym temacie. :D

Lukson, jak ostatnio wziąłem i ustawiłem na 5 (po treningu) i chciałem sprawdzić jak mi pójdzie 1km to przyznam, że ledwo co odczułem różnicę z 10 :P I naszły mnie 2 myśli, że albo maszyna popsuta, albo lepiej mnie zmęczyła 5 niż 10 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Hehe ja jak po WODzie robiłem jeszcze 1k to nawet nie sprawdziłem ile było i w sumie g**** mnie to obchodziło:p stoczyłem się z ergometru i poleżałem sobie parę minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
W każdym sporcie jeśli ktoś ma świetną technikę, to oglądającym go z boku wydaje się, że jest to lekkie, łatwe, i bezproblemowe do naśladowania.
Schody zaczynają się wtedy gdy zechce się to powielić.
Ponieważ za techniczną swobodą kryją się setki godzin pracy korygowanej przez trenerów. Samo złapanie wewnętrznego czucia wykonywanego ćwiczenia zajmuje dużo czasu.
Wioślarstwo jest najbardziej skomplikowanym koordynacyjnie ruchem sportowym, więc na początku jest wiele problemów z prawidłowym wiosłowaniem. Uprawiający ten sport przez kilkanaście lat zawodowcy ciągle szlifują technikę. A i tak potrafią się pogubić do tego stopnia, że zostają wysadzeni z osady.
Ergometr jest namiastką prawdziwego wiosłowania na łodzi i łatwiej opanować jego właściwe używanie.

Jeśli macie ochotę wrzućcie filmiki z Waszych zajęć na maszynie, może uda mi się podpowiedzieć Wam coś, co zwiększy Waszą skuteczność, i zadowolenie z treningu.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Dzisiaj w treningu robiłem na poziomie "4".
Trening wyglądał tak że:

1km Row
21x Marty Ciąg
1km Row
21x Squat Clean
1km Row
21x Thruster
1km Row
21x Swing
1km Row

Pierwszy kilometr poszedł ok 3:40
Drugi ok 3:55-4:00
Reszta to tak 4:10 :P
Masakrycznie mnie zmęczył ten poziom. :D

Postaram się nagrać filmik. Może nie cały kilometr ale jakiś kawałek. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Wystarczy ze 2 min. tylko nagraj na zmęczeniu.

Pozdrawiam Darek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po Redukcji

Następny temat

Gainer a CrossFit

forma lato