SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki model depilatora warto kupić?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Wiem, że podobne tematy już były, ale lekko przedawnione, więc pozwolę sobie założyć nowy.Czytałam też podwieszony temat o depilacji, więc proszę na mnie nie linczować

Zamierzam kupić takie urządzonko,a że ciągle pojawiają się jakieś nowości, stąd moje pytanie - czy ktoś z was może polecić jakiś dobry model? Czytam i czytam różne opinie, bo wolę poradzić się kogoś kto używał,a nie opierać się na reklamie producenta. Cena specjalnie nie gra roli, jeśli będzie wiązać się z większą skutecznością. Zależy mi przede wszystkim na dokładności, jeśli chodzi o ból, to nie wierzę w te wszystkie bajery łagodzące, podejrzewam, że to raczej kwestia indywidualna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
ale ty masz piękną miniaturkę zdjęcia , jak to ty to pozazdrościć towjemu partnerowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
a nie mozesz chodzic zarosnieta ??

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Nie no, oczywiście, że mogę, w końcu za to nie zamykają...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Morfologia i ASO a kreatyna

Następny temat

Co na wzmocnienie kości,sciegien ??

WHEY premium