SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

If a utrzymywanie wagi

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4806
Tak wstępnie coś takiego byłoby ok? nie zważając na dokładne jedzenie, bo jakiś makaron np z przecierem pomidorowym w formie spaghetti, ale zdrowego się pewnie znajdzie, czy zdrowe naleśniki z twarogiem, chyba w twoim dzienniku oba dania znalazłem:P
DNT


DT




Zmieniony przez - Smilepoker w dniu 2013-12-15 22:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Tak naprawde wszystko sie da zrobić na zdrowych nieprzetworzonych produktach, kwestia wyobraźni w kuchni. Urozmaicaj diete, aby dostarczyć witamin, minerałów.

Zmieniony przez - WaCki w dniu 2013-12-15 22:13:52

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4806
więc myślisz że mniej więcej tak by to w porządku wyglądało? mogę zaczynać śmiało od jutra i za tydzień korygować jeśli bym tył więcej niż max 300kcl na tydzień? dziwnie mi się zawsze wyliczało zapotrzebowanie kalkulatorami się nie sugeruję, na 70 kilo wychodziło mi 2500-2800 przeważnie

Zmieniony przez - Smilepoker w dniu 2013-12-15 22:16:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nie wiem jaką masz aktywnośc fizyczna, i przysłowiowy bilans 0, więc nie powiem Tak bedzie dobrze, Nie nie bedzie dobrze, obserwuj organizm i ewentualnie koryguj. Co do zrzutów które dałeś wyżej szału nie ma, jak by je Domer czy Fafq zobaczył napewno by sie im nie spodobały %)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4806
w sensie produktów? Bida jest, tanio trzeba :P, okno 6H mogę trzymać jeśli będę jadł bez problemowo? trening na czczo nadal mogę trzymać? aktywność praktycznie tylko siłownia. 175/70kg 20 lat ,Postaram się urozmaicić jedzenie, choć cudów nie będzie raczej.Co 1-2 tygodnie dodawać po np 100kcal z węgli ?



Zmieniony przez - Smilepoker w dniu 2013-12-15 22:22:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Jak najbardziej trening na czczo w niczym nie przeszkadza, co do okna jak Ci tak wygodnie to jak najbardziej. Podroby sa tansze niż kurczak, mozzarella również nie kosztuje majątku, jaja można wyrwać także na promocji, tym bardziej teraz w okresie świątecznym.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4806
2x w tygodniu postaram się wątróbkę wcinać, a o jakich zamiennikach konkretnie mówisz? ja tych produktów się głównie trzymałem zawsze, postaram się spróbować nowych? Co 1-2 tygodnie dodawać po np 100kcal z węgli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nic nie dodawać, obserwuj sylwetke. Ryż, kasze, ziemniaki, płatki owsiane, owoce, podroby, jaja, twarogi, sery podpuszczkowe, tłuste mięsa, orzechy wychodza drogo, ale czasem można trafić na jakąs promocje.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4806
postaram się pozamieniać coś po trochu od czasu do czasu, dziękuje za odpowiedzi, chyba wiem już wszystko, mogę śmiało rano robić zakupy na tydzień i na trening ^^ dzięki wielkie!(Ps. trzymać się +/- 300kcal na tydzień ?)

Zmieniony przez - Smilepoker w dniu 2013-12-15 22:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Możesz od tego zacząć, chociaż tak czy siak ta wartość kcal sie będzie zmieniać.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if pierwszy raz

Następny temat

Cheat day

WHEY premium