SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I OTWARTE MISTRZOSTWA WOJ. OPOLSKIEGO W WYCISKANIU WIELOKROTNYM SZTANGI

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 9638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Jeżeli już to od najcięższego do najlzszejszego to jest 50kg Open ciężsi są tu uprzywilejowani
To co Coach wymyślił jest ciekawsze a na pewno nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Jest i plakat....wklejam do pierwszego postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Dzięki Wzorek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Proszę o drobną korektę regulaminu, będzie tak i takie dyplomy:
PROGRAM I REGULAMIN ZAWODÓW

TERMIN: 8 kwietnia 2017r. godz. 11:00 (sobota)
MIEJSCE: Strzelce Opolskie, siłownia TEAM 13, ul. Powstańców Śląskich 2a

PROGRAM:
10.00 - 11:00 – przyjazd, przyjmowanie zgłoszeń.
11.15 – otwarcie mistrzostw województwa, występ akrobatyczno-taneczny
11.30 - start konkurencji kobiet
12.30 - start konkurencji mężczyzn
ok. 16.00 - dekoracja

NAGRODY:
- nagrody rzeczowe, dyplomy za miejsca 1 – 5 dla mężczyzn, kat. profi (zaw. wyczynowi)
- nagrody rzeczowe, dyplomy za miejsca 1 – 5 dla mężczyzn, kat. amator i 1 – 5 dla kobiet
- puchary za miejsca 1-3 w każdej ww kategorii

REGULAMIN ZAWODÓW:
- Ciężar sztangi dla kobiet: 25kg
- Ciężar sztangi dla mężczyzn: 50kg.
Wyciskamy sztangę na ławce płaskiej w pozycji klasycznej z nogami opartymi o podłogę lub w pozycji górnej z uniesionymi i ugiętymi w kolanach nogami . Szerokość chwytu sztangi max 81cm. Na sygnał start rozpoczynamy podejście, zdejmujemy sztangę ze stojaków i opuszczamy gryf do zetknięcia z klatką piersiową, następnie wyciskamy do pełnego wyprostu ramion w stawach łokciowych .
Sędzia zalicza ruch, gdy sztanga dotknie klatki piersiowej i gdy nastąpi pełny wyprost ramion w stawach łokciowych. Zawodnik może zatrzymać dłużej sztangę w "górze" dowolną ilość razy, nie może natomiast zatrzymać sztangi na klatce piersiowej.
Nie zaliczenie ruchu następuje gdy sztanga nie miała kontaktu z klatką piersiową lub nie było wyprostu ramion w stawach łokciowych.
Zakończenie próby następuje po upływie 5 min. albo gdy zawodnik straci siłę.
Wygrywa ten, który wykona w ciągu 5 min. wykona najwięcej powtórzeń. W przypadku równej ilości powtórzeń wygrywa lżejszy.

ORGANIZATOR: Siłownia Fitness Klub Team 13
SĘDZIA GŁÓWNY i prowadzący zawody: Piotr Bąk – instruktor fitness i ćwiczeń siłowych, nauczyciel wych. fiz. trzykrotny wicemistrz Polski w wyciskaniu wielokrotnym sztangi.
SPONSORZY i PATRONAT MEDIALNY: Team 13, Red Bull, Promil, Cisowianka, Izotermm, Tygodnik Strzelec Opolski, TVP Opole
Wstęp wolny dla kibiców, ok. 100 miejsc siedzących i stojących, bez wpisowego dla startujących.
KONTAKT i zgłoszenia, Piotr Bąk: nr tel. 668 186 778, siłownia TEAM 13: 733 231 313




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Wrzuciłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Hmm serce się trochę kraja jak patrzy się na plakaty WW
- jak Historia powstała dzięki Wycwielowi
Na których jest już zawsze Znak WW który Charakteryzuje tego typu zawody ,który sam Wycwiel we własnym ogródku pewnego poranka sam NAKREŚLIŁ ...
Szacunek Tadziu to już jest GODŁO WW
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
iti706
Hmm serce się trochę kraja jak patrzy się na plakaty WW
- jak Historia powstała dzięki Wycwielowi
Na których jest już zawsze Znak WW który Charakteryzuje tego typu zawody ,który sam Wycwiel we własnym ogródku pewnego poranka sam NAKREŚLIŁ ...
Szacunek Tadziu to już jest GODŁO WW


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
A mówiłem złosić "wierzyłem i wiedziałem że tak będzie" iliterke R mieć (twój znak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
iti706
A mówiłem zgłosić "wierzyłem i wiedziałem że tak będzie" iliterke R mieć (twój znak)

Tadeusz Wycwiel WW

- Główny Tener WSWW (Wrocławskie Stowarzyszenie Wyciskania Wielokrotnego)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
pierwowzór z R-ką


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III Amatorskie Mistrzostwa Warki w Wyciskaniu Wielokrotnym sztangi 50 kg - 25.03.2017

Następny temat

Mistrzostwa Świata IPF w Wyciskaniu Leżąc Kaunas - Litwa 22-27.05.2017 r.

WHEY premium