SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV Edycja Liga Wyciskania Leżąc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Kondzio jezeli z przytrzymaniem podnosisz wiecej niz bez, to nic nie stoi na przeszkodzie zebys zatrzymywal. Odbicie nie jest gwarantem uzyskania lepszego wyniku, wszestko zalezy od tego w jaki sposob sie trenuje i do jakiego schematu uklad miesniowy jest przyzwyczajony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6014
dokładnie Kondzio finał z zatrzymaniem i będzie po Twojemu skoro 240 kg robisz z zatrzymania

Zmieniony przez - iglesias w dniu 2015-03-24 10:11:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Ale dziwi mnie fakt czemu tak jest bo zawsze z odbiciem miałem chociaz 5kg wiecej ;/ i zastanawiam sie czy gdzieś nie popełniłem błędu jakiegoś ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Synek, skończ pierd...ić
Było, nie ma. Zalesie na nas czeka

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
hernegild
Kondzio jezeli z przytrzymaniem podnosisz wiecej niz bez, to nic nie stoi na przeszkodzie zebys zatrzymywal. Odbicie nie jest gwarantem uzyskania lepszego wyniku, wszestko zalezy od tego w jaki sposob sie trenuje i do jakiego schematu uklad miesniowy jest przyzwyczajony.


Dokładnie to samo powiedziałem k00ndzi00wi na Lidze zaraz po starcie,nie ma przymusu wyciskania bez zatrzymania....

To co się wyciskało przed zawodami lub zaraz po,nie ma żadnego znaczenia.....niestety liczy się dana chwila w danym dniu i czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
W Z O R EK

To co się wyciskało przed zawodami lub zaraz po,nie ma żadnego znaczenia.....niestety liczy się dana chwila w danym dniu i czasie


Inaczej nie byloby sensu organizacji zawodow, bo wystarczyloby online oceniac filmiki z wyciskania.

Kondzio na finale Ligi koniecznie zatrzymuj, nie ma sensu sie rozdrabniac przeplataniem odbijania z wyciskaniem, bo tylko pomieszasz sobie uklad , w ktorym obecnie lepiej ci idzie i w którym bedziesz startował na mistrzostwach wpa. Takie nagle zmiany techniki sa tez bardzo kontuzjogenne i przyniosa wiecej zlego niz dobrego.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6014
dokładnie ja tak sobie bark rozwaliłem , zawsze nauczony i przyzwyczajony do zatrzymywanie postanowiłem na hura zmienić sposób wyciskania na odbicie i proszę kontuzja. Kondzio nie zrób tego błędu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Ja myślę że k00ndzi00 jeszcze nie posiada nawyku zatrzymywania,ponieważ dotychczas startował w zawodach bez zatrzymywania.......dlatego ma jeszcze dużo możliwości do wyboru techniki wyciskania na zawodach.
Ja również bardzo lubię sposób wyciskania z zatrzymaniem na dole,jest dużo lepsza kontrola nad ciężarem i tak jak piszą koledzy mniejsza kontuzjogenność.
Teraz na lidze wyciskam bez stopu na dole , jednak mój nawyk zatrzymywania w jakiś sposób wpływa na sposób prowadzenia sztangi.....nigdy nie zrzucam i nie odbijam ciężaru od klaty. Może na tym tracę przy wyniku ,ale mam przynajmniej spopkojniejszą głowę jeśli chodzi o ewentualne urazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Najprosciej i najsprawiedliwiej byloby zrobic Lige z zatrzymaniem i po klopocie.
Mniej kontuzji po zawodach i rozczarowan ze ktos czegos nie wycisnol

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZTANGA NA MOLO

Następny temat

FSSIU 2014

WHEY premium