SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA - SPARTAN CUP II

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Ustawki będziemy kontynuować moze nawet inne teamy się znajdą chętne:)

A kolejne zawody we Wrocławiu planujemy 29 pażdziernika - VI Wrocławskie Podciąganie na Drążku i Wyciskanie Wielokrotne.Podciąganie bez obciążenia w kat.wagowej do 80kg i +80kg ,WW - 50kg w kat.do 80kg i +80kg.Kobiety 25kg open.Będzie też klasyfikacia dla wszechstronnych - podciąganie + WW w kat. wagowych.Ten Dwubój jak by dla Ciebie Piotrek:)



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-06-14 17:32:24

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-06-14 17:33:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 110
No i to mi sie podoba Tadziu widze ze Ty jakie jeden z nielicznych dbasz o zawodnikow by ich motywowac do treningow....ten dwuboj masz rache ze jak najbardIej dla mnie tylko nie wiem jak bedzie z waga w oazdzierniku chcialem cos podmasiwac po wakacjach - mistrzostwach Polski WW dokladnie ale nie wazne jaka waga bedzie powalcze napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 110
No a wlasnie moze zrobic dodatkowo kategorie ustawki w parach...wygrawa para z najlepszym czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
podciąganie jakie zasady ? dalej takie same?

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Dokładnie ustawka na czas.
Podciąganie bez pleksy i bez patrzenia na wprost pasuje?:)Temat wstawimy do końca miesiąca.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-06-14 20:22:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10260
Widzę, że znów trzeba odwiedzić Wrocław, oby forma po wakacjach była dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 110
Jaka by nie byla po wakacjach tym bardziej bedzie motywacja by po wakacjaxh wziasc sie za siebie i wyszlifowac forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
A czemu bez pleksy i patrzenia na wprost? Jakies uwagi co do tego byly?

Kategorie wagowe jak dla mnie ok, bo jestem ciężki ale obawiam sie ze to trochę moze zrobic przesiew wsrod zawodników. Np teraz na ostatnim Spartan cup bylo ok 20 podciagaczy. Gdyby ich podzielic to w kategorii +80kg bylo by znacznie mniej.
A tak apropo. Czemu rezygnujecie z podciągania z dodatkowym ciężarem?

Tak siak czy owak termin sobie zaklepie by byc.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
mi nowa wersja pull up pasuje:)

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
QUEBLO
Spartan Cup to jedno a Wrocławskie Podciąganie i WW to drugie teraz organizatorem będzie Wrocławskie Stowarzyszenie WW.W +80 myślę że stawkę zawodników zasilą wyciskacze a po za tym zawsze to okazja do ufundowania większej ilości pucharów:)Wstawie nowy temat z regulaminem to wymienimy uwagi i wprowadzimy korektę jak trzeba będzie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN ZMIANY BARW KLUBOWYCH PZKFiTS obowiązujacy od 01.01.2016r.

Następny temat

Kalendarz pozostałych zawodów siłowych

WHEY premium