SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA - SPARTAN CUP II

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
dzięki
a co do maści. Ibalgin mam jeszcze końcówkę,jak go wykończe spróbuję tej arniki

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Mam informacje na priv o rozmiarach koszulek.Kilka XL się pojawiło więc będą duże chłopy:)Jeszcze tydzień i robimy zakupy.

Drążki jednak będą zawieszane na drabinki ale jeden poszerzony i metal drugi bez przeróbek i z drewnianym drążkiem.Konkurencję z 20kg rozegramy na metalu a w konkurencji bez dodatkowego obciążenia myślę że zostawimy wybór drążka dla zawodnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kurcze to mi L bo widziałem po Wycwielu że są akurat....

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a to dla wszystkich startujących, czy to mowa o Was wyciskaczach wielokrotnych? bo nie ogarnąłem czegoś chyba...


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2016-05-05 21:11:07

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Poprawka przyjęta:)
Informacja dla wyciskaczy będziemy cisnąć na gryfach eleiko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
QUEBLO
Tym razem przygotowujemy 50 koszulek.Podaj rozmiar:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
dobra,ogarnąłem już.
Ja jestem gabarytow konika mniej wiecej,wiec jak on, czyli L, najwyżej będę brzuch wciągał


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2016-05-05 21:15:50

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
wycwiel
Poprawka przyjęta:)
Informacja dla wyciskaczy będziemy cisnąć na gryfach eleiko.

Ciekaw, dość sztywny gryf i jestem ciekaw jak sobie poradzą zawodnicy trenujący i startujący na miękkich gryfach.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Wszyscy się zachwycają eleiko ja osobiście wolę elastyczne gryfy i właśnie na takim trenuję.Ale jest taka możliwość bo WCT zakupiła właśnie eleiko informację podałem wcześniej żeby wyciskacze wybierający się na SPARTAN CUP mogli się wypowiedzieć.Jest też możliwość startu na elastycznych.Organizator umożliwia wybór.Uwagi będą brane pod uwagę do 21 maja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Moim skromnym zdaniem wszyscy powinni robić na jednakowym gryfie, ale no cóż jeśli organizator wprowadził wybór to trzeba eis podporządkować.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN ZMIANY BARW KLUBOWYCH PZKFiTS obowiązujacy od 01.01.2016r.

Następny temat

Kalendarz pozostałych zawodów siłowych

WHEY premium