SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III cykl prosze o rady:D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Biały ryż ma znacznie większy IG niż brązowy. Dlatego może powodować większy przyrost tkanki tłuszczowej. A poza tym brązowy jest naturalny, nieprzetworzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
to teraz jeszcze jakie odzywki by mi spasowaly do tej dietki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Wiesz, powinieneś poszperać trochę. To zależy, jakie masz doświadczenie z suplementami. Jeżeli nie będziesz wyrabiał dziennego zapotrzebowania na białko, możesz sobie kupić dobrą odżywkę białkową na noc, np. Pro Longatum. Jeżeli nie masz możliwości zjeść posiłku przed lub po treningu, weź 40 g. izolatu białka przed treningiem, a po treningu 20g izolatu i 20g. Prolo. Dodatkowo przy redukcji przyda Ci się BCAA i jakiś spalacz - ale jaki to zależy od Twojego stażu i poziomu otłuszczenia, jeżeli nie trenujesz dłużej niż 1,5 roku, to raczej wystarczy L-Karnityna + np. Olimp Thermo Speed. Polecam też ZMA na noc dla lepszej regeneracji. Aha. W celu podtrzymania siły możesz kupić sobie monohydrat kreatyny, jeśli jeszcze nigdy nie brałeś żadnej jej formy. No i oczywiście aeroby. Po treningu polecam Ci trening HIIT, to samo z resztą w dni nietreningowe. Tak, abyś aeroby robił przynajmniej 4x w tygodniu.
Pozdro.

Ps. Nie wiem, jakimi funduszami dysponujesz, ale zakładając, że jesteś w stanie wydać trochę kasy, napisałem Ci taki w miarę full service jeśli chodzi o suplementację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
a wiec tak na ten cykl moge przeznaczyc okolo 200zł. a co do wczesniejszych przezyc to bralem raz mono kreatyne a pozniej jablczen z XP moj staz to 12 miesiecy a teraz chce troche zredukowac bo sie opuscilem przez zime. Myslałem cos nad NitroII+biełko+BCCA+thermo speed taki cykl z 7 tyg.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Hmmm... Dopiero teraz spojrzałem w Twój profil... Co ty chcesz redukować, jak masz niedowagę 10 kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
Bawic sie w te obliczanie kcal, po co? to dla kulturystów, ja jem 4pelnowartosciowe posilki+braki uzupelniam gainerem i na przyrosty nie narzekam

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale kolega chce się zredukować, a nie masować. A to nie jest temat do przechwałek. Każdy ma swoje metody, którymi kontroluje dietę - jedni robią na oko, inni liczą. Ale przewaga moim zdaniem jest po stronie "liczących":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
przy takiej wadze tam chyba nie ma co redukowac, ale niech robi co zechce..

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Fakt. Każdy by powiedział, że to niedowaga. No, ale są różne typy budowy. Może kolega rzeczywiście czuje się mocno zalany, mimo że waga na to nie wskazuje, może rzeczywiście potrzebuje redukcji, kto wie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
Chodzi oto ze ja moze mam niedowage ale moja budowa jest jaka jest i
poprostu mam mala oponke którą chce efektownie zamienic w mase miesniową dlatego prosze was o rady. Z dieta sie juz uporałem to teraz zostaly suplementy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o HMB

Następny temat

cykl prosze o porady-redukcja

WHEY premium