SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF do sprawdzenia

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 926

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

17

Masa ciała

73

Wzrost

172

Obwód klatki

-

Obwód ramienia

-

Obwód talii

-

Obwód uda

-

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

3 + kardio 20 min na bieżni rowerku itp

Aktywność niezwiązana z treningami

2-3 w tygodniu głównie biegi gra na sali itp

Cel

10-15 % BF

Ograniczenia żywieniowe

IF

Stan zdrowia

OK

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

BCAA przed i po treningu 5g

Stosowane dotychczas diety

masówka 3.5k kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Dieta IF do sprawdzenia
okno 17-22 od razu po treningu
pytania:
1. Czy wszystko jest ok ?
2. Trening jest podzielony na WT(plecy bic) + CZW(klata tric barki) +SOB(nogi ) ile powtórzeń robić ? Co w ogóle zmienić w treningu ?
3. BCAA czy dobrze biore ? Czy brac BCAA także w czasie treningów poza siłownia ?(klub żeglarski) te treningi maja raczej mała intensywnośc więc myslałem żeby po prostu gdy się skoncza pójśc do domu i cos zjeść(w środy niestety nie mam takiej możliwośći musze byc naczo az do 18)
4. Jakieś rady ?
Z góry dzieki :D


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
w środy trening w klubie mam od 8-11 pożniej szkoła do 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Słabo to wygląda. Małe urozmaicenie, słabej jakości źródła węglowodanów, brak warzyw, brak tłuszczy. Wywal słonecznik i daj jakieś orzechy/pestki, różne rodzaje mięs, ryże, kasze, makarony, ziemniaki, oleje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kuba2910961
Czy wszystko jest ok ?
2. Trening jest podzielony na WT(plecy bic) + CZW(klata tric barki) +SOB(nogi ) ile powtórzeń robić ? Co w ogóle zmienić w treningu ?
3. BCAA czy dobrze biore ? Czy brac BCAA także w czasie treningów poza siłownia ?(klub żeglarski) te treningi maja raczej mała intensywnośc więc myslałem żeby po prostu gdy się skoncza pójśc do domu i cos zjeść(w środy niestety nie mam takiej możliwośći musze byc naczo az do 18)


1 - odpowiedz masz wyżej
no chyba ze masz warzywa a nie liczysz?

2 - jeśli chodzi o trening to są specjalne działu do tego

3 - możesz [jeśli masz dużo] ale nie musisz
lepiej wyjdzie tylko posiłek
bcaa zostaw w dni kiedy ćwiczysz na siłowni

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
warzyw nie licze, makaron ryż (też brązowy ) stosuje zamiennie bo maja pratycznie tyle samo kcal, z mięsem jest taka sprawa że jestem uczniem i jestem uzależniony od tego co mamusia kupi ale oduczyłem ja kupywania tłustego i najczesciej jest pierś z kuraka indyka ryby itp, co do tłuszczy to będę używał także oliwy z olwiek, orzechów ziemnych a ten słonecznik łuskany biore bo zauważyełm ze ma sporo nienasyconych. Co do urozmaiceń nie potrzeba mi ich przez pół roku jadłem prakycznie to samo czasami gdy jest czas to coś pokombinuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tak,słonecznik ma wiele MUFA i PUFA z czego 99% to 0-6
06 spożywać tez trzeba ale w Twoim przypadku 03 w diecie praktycznie brak

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
dobrze zrezygnuje z niego, co sądzicie o wlewaniu na łyzke oliwy z oliwek i wypicie jej ? bo na dzisniestety niczego innego z tłuszczami nie ogarne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Orzechy ziemne podobnie jak słonecznik. Jak pożyjesz oliwę to już zależy od Ciebie. Możesz śmiało z łyżki/kieliszka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie stresuj sie tak tymi tłuszczami


może być oliwa/olej rzepakowy/orzechy/olej rybi

dwa ostatnie najlepsze a najlepiej ich mix
garść orzechów + kilka ml oleju

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Podobnie jak tłuszcze z mięs, jaj, nabiału. Tłuste mięso nie jest złe, więc eliminacja go z diety i skupienie się na samej piersi nie jest dobrym rozwiązaniem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dlatego ja zrobiłem odwrotnie
80% miecha to wieprz


ale dla wyrównania proporcji pije tez olej rybi,jem orzechy,smażę na rzepakowym

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawartość tłuszczu .

Następny temat

Kobieta na IF'ie

WHEY premium