SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF Redukcja do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 971

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja wagi (endomorfik)

Waga

71

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

25

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Nie pracuje poza treningami

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Brak

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Miesiąc IF -3kg, lekkie zmiany sylwetki

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

IF low carb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
Witam, mam pytanie otóż czy taki rozkład makroskładników na diecie redukcyjnej jest dobry : 155g węgli stałe, białko 2.3/kg masy ciała i tłuszcze na poziomie 0.8/kg masy ciała. Zaznaczam że jestem endomorfikiem.
Moja waga to 71kg.
Do tej pory trzymałem wysoko węgle kosztem tłuszczy, ale chce spróbować low carba. Może jeszcze przyciąć węgle na koszt białek ? Liczę na trafne porady.

1 852 kcal b: 168 g ww: 155 g tł: 62 g
Taki bilans mi wychodzi po całym dniu.
Zapotrzebowanie z kalkulatora

Dzienne zapotrzebowanie na kalorie: 1989 kcal
-Dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz: 67 g
-Dzienne zapotrzebowanie na białko: 125 g
-Dzienne zapotrzebowanie na węglowodany: 224 g

Na takim stanie chciałbym zostać i w DT i w DNT. Jeżeli chodzi o suplementacje to tylko aminokwasy BCAA z Olimpu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
https://www.sfd.pl/-t922822.html podstawa aby Ci pomóc

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222
POMOCY!
Od połowy listopada jestem na diecie redukcyjnej i co jakiś czas ważę się na Tanicie. Na początku diety miałam ok 21,5% tkanki tłuszczowej, po miesiącu miałam już ok 18% - cieszyłam się mega, ze tłuszcz leci w dół! Nawet po świętach gdzie troszkę pofolgowałam, lecz nie odpuszczając treningów pozostało 18% i tak dłuższy czas. Niestety ważąc się tydzień temu: tkanka tłuszczowa wzrosła aż do 21,5% :( cały czas trzymam się diety, cardio wykonuję 5x w tygodniu po treningu po ok. 45-60 minut.
Nie poddaje się, lecz przyznam, że podłamało mnie to. Mięśnie ciut zostały spalone, waga spadła do 45 kg z 49kg (od początku listopada) ale przybrał niechciany tłuszcz. Co zrobić i dlaczego tak się stało? Dodam, iż woda w organizmie jest jak najbardziej w normie.
Tłuszcz zaczął przybierać nagle. Z 18% do 21,5% w dwa/trzy tygodnie.
POMOCY! Było już tak pięknie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
K2J56CAB
https://www.sfd.pl/-t922822.html podstawa aby Ci pomóc


Sie robi :) Mam nadzieję że teraz otrzymam troche pomocy ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

Czy jestem mezomorfikiem?

WHEY premium