SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hot Blood 2.0

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402365
Jak w temacie potrzebne jakieś opinie
pierwsza wersja zbierała bardzo dobre ale po zmianie składu może być różnie.
Jadł ktoś obie wersje żeby porównać bezpośrednio działanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 263 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Tak pytam, bo miałem styk z S.A.W. i oceniam jako lipę. Assault teraz wciągam, jednak bez szału. Natomiast napalm polecił kolega ;)
Kurde, to chyba pomyślę nad tym hot-blood 2.0, bo jednak lepiej wspominam niż assaulta, a poza tym, chyba bardziej będzie pasował do scitec attack ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Pierwszej wersji nie próbowałem, ale próbowałem tą 2.0 - pompuje super, pobudzenie na wysokim poziomie. Nie wiem czy tak ma być, może to ja jestem inny ale było mi dziwnie gorąco , na twarzy czerwony nieco. Pozdrawiam i polecam!

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402365
dzięki za opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Nie ma sprawy. po pierwszej wersji jaki czas Cie 'trzymało' i przy jakiej wadze jesli moge zapytać ?

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402365
nie brałem ani pierwsze ani drugiej wersji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Okej, rozumiem. mysle że możesz kupować śmiało :) pozdrawiam

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ja miałem drugą wersję, dobre pobudzenie, a pompa jedna z lepszych z jaką się spotkałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402365
również dzięki,
skuszę się chyba wtedy na małą puchę na spróbowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
a no możesz kosztuje ok.40zł i masz 15 porcji, więc nie tak drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Peponet na fb pisal ze 2.0 tez lepiej na niego dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Najpierw wypełnij ankiete Synu




















































Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Green magnitude +juggernaut opinie

Następny temat

Czy kreatyna ma wpływ na wzrost masy ?

WHEY premium