SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zgaga po hot blood!?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5332
jak w temacie. stosuje go 2 tydziej jako przedtrenngowke i gdy juz jestem na silowni to meczy mnie straszna zgaga..? czy to normalne? a jesli jest jakis sposob to jak temu zapobiegac bo mnie zameczy zaraz!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
niektorzy tak reagują na niektóre przedtreningówki, to normalne. osobiscie tego nie zwalczałem więc nie wypowiadam się, niech w tej kwestii udzieli się ktoś kto próbował to zwalczyć

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
kup sobie renii
lub popij szklanka mleka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
taaa mleka moze od razu sledzika do tego mleka niech dorzuci

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
z tym mlekiem to nie glupie wcale zalezy jak na to brzuch zereaguje, bo moze byc tak, ze trening odwolany

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
tak czy inaczej sie spoci

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bc blast + zma + nitrobolon + cm3 + bcaa + ... - dawkowanie

Następny temat

Czy w aptece dostane puste kapsułki ?

WHEY premium