SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse Power+...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Witam. Skończyłem już cykl, ale chcę skompletować odżywki na następny. Wiem, że na temat HP było już sporo, ale chciałem się upewnić odnośnie swojego wyboru.
Planowałem HP+cell pump do tego białko z dymatize(bardzo mi odpowiadało na poprzednim cyklu) i glutamina. Teraz jak z dawkowaniem. Jest sens brać porcję HP przed tr a po CP, czy zrobić z dawką CP rano. Chciałem rozłożyć cykl na 5-6tyg, a nie jak producent hP pisze coś 3tyg przerwa itp? Jakieś spostrzeżenia?
Dodatkowo białko wg braków, a glutamine (tylko po treningu i czy zwykła L- starczy?)
Teraz pytanie odnośnie smaku HP. Naczytałem się odnośnie tej odżywki nie pochlebnych opinii odnośnie smaku.Czy jest jakiś smak, który "łatwiej" daję się przyswoić, a którego unikać. Dziękuję i pozdrawiam

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak aparatu;/

Wiek: 23

Waga: 97

Wzrost: 185

Cel cyklu: masa mięśniowa

stosowane już wcześniej suplementy : mono, x-pand, nitrobolon, no-xplode,met-rx nitro pump, shock therapy, glutamina, carbo, białka

Uprawiane inne sporty: bieganie, basen

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: monohydrant kreatyny,no-xplode, carbo, whey protein dymatize

ilość dni wolnych od kreatyny: 30

przewidziane finanse na cykl: 200-350

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 2lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
jeszcze trochę no-xplode mam za bardzo nie podziałał, a na niektórych treningach myślałem, że zejde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
ja bym wybrał HP + zwykłe mono
smaki HP wszystkie kiepskie ,ale da się przeżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Rowniez wybrałbym HP+mono. Glutamina nie działa - patrz posty podwieszone w tym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Czyli nie maco przepłacać z CP i glutaminą? Może carbo do tego dorzucić? A jak z dawkowaniem czy dawki przed i po tr będą ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7246
HP + mono + bcaa - ja bym tak zrobił

Vide Cui Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
BCAA zbedne bardziej sie przyda na redukcji. Carbo moze byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
OK. to HP+mono i białko+carbo. A dawkowanie
I
Dt przed tr HP po tr mono
Dnt rano mono

II
Dt rano mono przed tr HP
Dnt rano mono
Jak lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
opcja II :)

pozdro

carbo bym odpuscil..

Zmieniony przez - wafel_ksc w dniu 2010-02-15 17:52:32

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ja bym wybrał opcje 1 ale jak kto woli. Okres okołotreningowy - wtedy organizm potrzebuje najwiecej skł odzywczych. Ale opcja 2 nie jest zła. Carbo jak kto woli mozna - nietrzeba ja np wole sobie wypic rozpuszczone zimne carbo niz szamac banana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
ostani cykl zrobilem na horsie i musze przyznac ze naprawde sietny suplement obecnie jestem na xpandzie xtreme i sie nie umywa do horsa on miazdzy a i jeszce jedno jak dla mnie on sie rozkreca po jakis 2 tyg wiec radzil bym go brac jakie 4 5 tyg oczywiscie plus zwykle mono i bedzie gitarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Jaki smak jadłeś? Nie miałeś żadnych problemów z przyjmowaniem? Jest może HP dostępny w jakiś saszetkach żeby spróbować sobie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA z Olimpa chodzi o działanie na mnie

Następny temat

Czy to dobre połączenie ?

WHEY premium