SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Herbata zielona dla kobiet?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 585
Czy herbata zielona naprawde ma wlasciwosci pomocne przy odchudzaniu? Podobno reguluje metabolizm, poza tym nawet Wy plecaliscie kiedys jakies suplementy(tzw. termogeniki, czy cos podobnego) majace za zadanie redukowac tluszcz (oczywiscie tylko jako wspomagacz przy sporcie), w ktorych bylo mnostwo jakis wyciagow wlasnie z zielonej herbaty...
A wiec pic to ją czy nie? JAk to sie ma do realiow?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
pic, ja pije dosc czesto jako zamiennik z innymi herbatami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 585
Ja to jestem podobno dosc dziwna osoba, z tej racji, ze jakos nigdy nie lubilam specjalnie herbat. Zawsze wolalam soki, chociaz zdaje sobie sprawe z tego, ze dobrze jest czasem popic czyms goracym. Moja mamcia kiedys dala mi sprobowac wlasnie zielonej herbaty i mimo jej niezaprzeczalnie obrzydliwego smaku- jakims trafem zasmakowala mi. Potem jeszcze przeczytalam gdzies, ze moze byc pomocna przy odchudzaniu. O tym, ze jest zdrowa to wiem, tylko nie jestem przekonana co do tego, czy w jakims stopniu- mniejszym badz wiekszym- jest pomocna dla osob chcacych zgubic kilka cm. w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904


zielona herbata moja siorka ja pila rok plus dietka na odchudzanie stracila 8 kg a chciala jedynie 5 wiec moze cos pomaga w malym stopniu:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 585
http://www.fitness4you.pl/details.php?id=97

A jaka diete stosowala i jakie cwiczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 585
A moze czerwona...

"Amerykanie nazywają Pu-Erh "słynnym mordercą tłuszczu". Ta drastyczna nazwa dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2-10,8 kg. Zaciekawić może fakt, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejsze jest to, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania.

Jeżeli chcemy np. obniżyć poziom cholesterolu, a nie należymy do osób mających kłopoty z nadwagą, nie musimy obawiać się Pu-Erh. Ta czerwona herbata atakuje bowiem jedynie zbędne pokłady tłuszczu w naszym organizmie."


To powyzsze to prawda, czy brednie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
ja sie nie znam na odchudzaniu jedynie na przybieraniu ale z tego co zapamietalam to pila duzo wody mineralnej dokladnie nie wiem czy gazwoana czy nie i jaki rodzaj ale pila:p kasza kefir maslanka 0,5 % mleczko otreby 2 jajka banan troszke smietany 12% i miksowala to platki owsiane oraz kukurydziane raz na tydzien 4 kostki czekolady mowila ze pomaga unikala ostrych potraw przypraw czesto jadla zupy bez tluszczu jadala jedynie razowe pieczywo z maselkiem trening 2 razy w tygodniu chodzila ze mna na silke i wtedy hantle i rozne cwiczenia wykonywala rowerek mamy na chacie dziennie 20 minut prze ten czas okolo 11 km wykonywala chodzila raz w tyg na basen do sauny w wakacje biegala na stadionie dzinnie 30 minut spokojnie na palcach lydki jej spadly:p i ma ladnie umiesnione bardziej niz ja a ja trenuje prawie 2 lata na silowni nogi:p brzuszki takze robila i to w domu kupila sobie ten sprzet zeby jej to ulatwialo i ma kosteczki a teraz to tlyko 2 razy na tydzien cwiczy i nadal uwaza co zjada:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 585
ja sie nie znam na odchudzaniu jedynie na przybieraniu

Bezczelna kłamczucha Jesli nie znasz sie na odchudzaniu to co to za zdjecie- ten Twoj avatar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
:P nie zanlazlem dotychczas fotki napakowanej laski ktora jest w tych pixelach i rozmaiarach zeby umiescic ja na sfd a ta przypomina mi siostre rzadko ja widze bo pracuje 12 h na dobe i tak na marginesie to faceci lubia po patrzec na ladny brzuszek wiec im daje to chwilowa przyjemnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
pij zieloną i czerwoną ale chocbyś piła ich hektolitry a nie miała diety to ci nie pomoże
no a nadmiar szkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
rzeczywiscie fajny avatar...

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drgawki mięśniowe- wiem magnez ale nie pomaga

Następny temat

Zdrowie na CKD

WHEY premium