SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hematokryt (5 miesiąc testa)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1087

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

79

Wzrost

178

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

??

Obwód uda

50~

Obwód talii

85

Staż na siłowni

Od małego zawsze jakieś przerwy raz większe raz mniejsze

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2500 kcal 200bialka 40g tłuszczy reszta ww

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

To jest pierwszy

Opisz swój plan treningowy

Fbw 4x plus 4x aero

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Ok 15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Na widok kebsa tyje :D

Stan zdrowia

Zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Powoli juz łysieje oraz młodzieńcze gino

PPM (podstawowa przemiana materii)

Brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Mc 180 siad 170 klata 140
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8609
Aleks

Trochę poczytałem wiem co i jak, ale spróbuję oddac na krew w normalnym centrum krwiodawstwa, jak sie nie uda ti będę z teściowa walczył :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Pij dużo wody przed oddaniem krwi

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
elemakus93
Aleks

Trochę poczytałem wiem co i jak, ale spróbuję oddac na krew w normalnym centrum krwiodawstwa, jak sie nie uda ti będę z teściowa walczył :D


Nie przyjmą od Ciebie krwi z takimi parterami. Poza tym musisz zrobić przynajmniej dwa upusty jak wcześniej napisano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94700 Napisanych postów 364667 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669750
Z takimi wartościami wejdziesz ukłuje w palca i za 15 sekund dostaniesz bana

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Chyba tylko cukier i hemoglobine sprawdzają zanim oddasz, nie pamiętam, dawno nie byłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Jak pierwszy raz to cała morfologia będzie w ciągu kilku minut. Każdy kolejny raz już tylko hemoglobina z palca i ciśnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ciśnienie to normalka, pisałem o tym co z krwi sprawdzają. U mnie w RCKiK to mi młoda lekarka nawet stan uzębienia raz sprawdzała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Psycho Dad
Ciśnienie to normalka, pisałem o tym co z krwi sprawdzają. U mnie w RCKiK to mi młoda lekarka nawet stan uzębienia raz sprawdzała


Może się jej spodobałes i chciała sprawdzić czy myjesz zęby
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Michalek83
Psycho Dad
Ciśnienie to normalka, pisałem o tym co z krwi sprawdzają. U mnie w RCKiK to mi młoda lekarka nawet stan uzębienia raz sprawdzała


Może się jej spodobałes i chciała sprawdzić czy myjesz zęby


Wątpię, morda straszna, taka niewychodna, więc żadna lekarka by się nawet przez sekundę nie zastanowiła czy warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94700 Napisanych postów 364667 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669750
woda mase daje ja przed oddaniem krwi piję już od dnia wczesniejszego duzo wody i mam dolne widełki na próbie z palca
przed gabinetem jeszcze z godz przed oddaniem wlewam siebie z 1.5 l wody i klasa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak libido na cyklu

Następny temat

Prop + t3 jak to z badaniami i IA

WHEY premium