SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podbity hematokryt - peptydy ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Witam.
1.WIEK: 34
2.WAGA: 105
3.WZROST: 190
4.WYMIARY:
-Biceps:44
-Klata: ?
-Udo:?
-Talia:
5.STAZ NA SILOWNI: nie wiem bardzo długo
6.CEL SUPLEMENTACJI: redukcja
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: all
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: ...
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) nie wiem nie jest dużo
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:
-Przysiad:
-Mc:

Bije e5d 250cypka, nic specjalnie nie zmieniłem w diecie, natomiast rośnie mi hemoglobina i hematokryt. Nigdy nie miałem z tym problemu. Aktualnie coś tam sobie kuje cjc z dac i ghrp2 to może mieć wpływ?

6 kwietnia:
hemoglobina 17,5 12-16,8
hematokryt 50,9% 40-49,5

dzisiaj:
hemoglobina 18
hematokryt 52,6%

Odstawiłem 2tyg temu produkty i suplementy zawierające żelazo, jedynie trochę ekstraktu z buraka mam w pre workoutcie. Pomóźcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Eltoro_KrK
Akurat złamałem żebra...więc zrobię mostek i tak muszę odpocząć 2-3tyg od siłowni minimum...Wodę podbije bo faktycznie mało piłem, dzięki za pomoc. Następne badania mam za 3tyg i może już spadnie ten hematokryt


Jak byłeś dobrze nawodniony i nie była to tego wina, to raczej nie licz że tak szybko sobie od tak spadnie. Czerwone krwinki żyją około 120dni, więc często gęsto wyniki zaczynają dopiero spadać po około 4 miesiącach, u niektórych szybciej ale nie u wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Pijesz dużo płynów???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Szału nie ma z 3,5 litra chyba. Kiedyś pijałem z 5-6. Natomiast w miesiąc mi tak wywaliło hematokryt a pije tyle samo cały czas. Ta nattokinaza coś daje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
Natto w tej sytuacji nie pomoże . Mogłeś jeszcze żelazo sprawdzić . Jeżeli byłoby wysokie to można dać ip6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Lubro ponoć lepiej sie sprawdza tylko sporo droższe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Pepki moga podbijac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
flex1976
Natto w tej sytuacji nie pomoże . Mogłeś jeszcze żelazo sprawdzić . Jeżeli byłoby wysokie to można dać ip6


Dlaczego natto tutaj nie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 426 Napisanych postów 1073 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22861
Mi natto nic pomogło po nim dałem kurkumine I też lipa cLy czas górna granicą żelaza na mnie też to nie działało


Zmieniony przez - Dugii2 w dniu 2022-04-29 22:32:48

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 426 Napisanych postów 1073 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22861
Jakiej firmy cyoionat bijesz?

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
osobiście już wszystko testowałem na trzymanie morfo w ryzach , niestety w moim wypadku jedynie upusty maja racje bytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jezeli chodiz o hematokryt przetestuj moze IP6 Heksafosforan Inozytolu, wiele pozytywnych opinii zbiera odnosnie radzenia sobie ze zbyt mocno wywindowanym hematokrytem. Widzialem, ze wiele osob stosuje i sobie chwali. Z doswiadczenia nie powiem, bo sam nie mam na razie takich problemow.
Oczywiscie podstawa tutaj bedzie woda. Zdecydowanie pijesz za malo. Takie 40 ml na 1 kg masy ciala plynow w diecie osoby stosujacej SAA powinno byc koniecznoscią. Zbyt mala ilosc plynow bedzie naturalnie zageszczac krew = jednak to wiesz na pewno doskonale :) Ja sam pije minimum 4,5 l

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta solo

Następny temat

andro fake czy ori

WHEY premium