SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Help

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
A powiedz mi jedno...bo mam w domu rower treningowy i wiosła...na rowerze robię sobie treningi interwałowe i ogólnie kondycyjnie, a wioślarza mam, jako trening siłowy...czy dobrze na to patrzę?
Co do treningów, to ja od kilku lat ćwiczę po ok 2 godziny dziennie. Cieszy mnie to i bawi. Lubię aktywność. Niedawno kupiłam te wiosła, więc one są tym bardziej dla mnie ciekawostką, na której z chęcią ćwiczę. Ręce zawsze miałam słabe, ale odkąd ćwiczę na nich, to oprawiła mi się siła. Robię jeszcze mało, bo jak na jeden raz tylko 10min, ale wczoraj już całe 10min bez odpoczynku, stałym ładnym tempem, dziś to samo...więc niedługo zacznę zwiększać długość.

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
Powiem Ci szczerze, że moją pasją jest wszelaka aktywność fizyczna. Najbardziej lubię sporty ekstramalne, no ale że w ciągu tygodnia raczej nie mam jak sobie na to pozwolić, to każdą wolną chwilę spędzam na ćwiczeniach. A może poleciłabys mi coś, co mogłabym jeszcze ćwiczyć? Tylko bym nie rozbudowała bardziej nóg, bo chodzi mi by były takie jakie są, a najlepiej je jeszcze wyszczuplić (a wiesz, że odkąd mam tego wioślarza, to wyszczupliłam je i to dużo? Spodnie mam znacznie luźniejsze).

Żyj chwilą :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program treningowy dla dziewczyn

Następny temat

Czy to możliwe?

WHEY premium