SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

He Got Game aka HGG - Méthode de musculation/#Dziennik#

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Siemka wszystkim postanowiłem założyć dziennik. W pewnym sensie jest spora szansa, że moja motywacja nieco wzrośnie, dodatkowo będę mógł liczyć na Wasze porady, bo jak to Wazzup nazwał (Forum Metody Lafaya znajduje się właściwie tutaj )... Zrobiłem dziś dwie fotki które właśnie wstawię po to, aby porównać za jakiś czas efekty Do każdego ćwiczenia będę podchodził bardzo poważnie, chcę uzyskać jak najlepsze rezultaty, nie tylko w sile/wytrzymałości ale również w kwestii masy mięśniowej. Dietę będę trzymał, jedzenie będzie pełno wartościowe, zero słodyczy (pomijając dzisiejszą alpen gold ) nie będę miał sobie nic do zarzucenia A teraz koniec pyerdolenia, czas na zdjątka

Poręcze zamówię już jutro, a więc swoje umiejętności w ćwiczeniach A/B/C/A1 sprawdzę już niebawem, i zanotuje tu pochwale się



BLESS !









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Jestem z Tobą Będę śledzić. Zaj**ista ta piosenka jest.

Zmieniony przez - Morcego93 w dniu 2012-01-08 18:36:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Wiadome dzięki ! Twój również regularnie odwiedzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Dobrze że się zdecydowałeś ;) Masz pełne moje wsparcie

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Powodzenia!

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Moc z Tobą!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Dzięki, wielki dzięki wszystkim !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
Czekamy na pierwsze wpisy, powodzenia i niech Cię fiasko omija.

Nie ważne co umiesz, ważne jak potrafisz to wykorzystać. (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę śledził:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Tak cichutko nara zie ale wstawię jeszcze zdjęcia krzesełek, na których będę dzielnie ćwiczył SAMI OCEŃCIE drążek jak drążek (w futrynie. Poręcze myślę że dojdą do jutra bądź soboty... Karolina z Marbo pisała że może być opóźnienie w dostarczeniu przesyłki na czas (Kurier Marbo) ;/ Pozdr !

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-01-12 18:55:07




Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-01-12 18:56:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka jest ich wysokość? Stabilne są?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu HST

Następny temat

Trening w domowych warunkach - prosze o pomoc

WHEY premium