SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

He Got Game aka HGG - Méthode de musculation/#Dziennik#

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Drugi tom gdzies widzialem na innej stronie, ze za 10 zl mozna bylo kupic ;d Rady odnosnie tego treningu, czy moze jest tamcos ogolnie jeszcze napisane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
To chyba z jakimś rabatem jest naprawdę sporo rzeczy, tak jak mówiłem zrobię skan i wyślę Ci na pocztę za jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
rabat chyba byl 70 cos % ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
już się chwali, hehe nie no spoko, ale okładka 1tomu mi się lepiej podoba haha
Co do trenu nieźle jak na pierwszy

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Przeczytałeś już drugi tom? Bo jestem ciekawy, czy są tam jakieś inf. dotyczące treningu ogólnie? albo diety. Nie chodzi mi o nic związanego z Lafayem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Anton wstawiam zdjęcia praktycznie wszystkiego, nie czuj urazy haha Morcego część przeczytałem, o diecie nic nie ma... natomiast jest bardzo dużo odpowiedzi na temat ćwiczeń, urozmaicenia itd... Wszystko pięknie opisane postaram się chłopaki zeskanować pod warunkiem że odzyskam moją skanero/drukarkę może komuś zawsze się przydać

Anton dzięki bo nie doczytałem, takie słowa potrafią pobudzić do dalszych działań

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-01-23 19:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Jasne, że się przyda Myślę nad kupnem tego, żeby wpleść jakieś ćwiczenia inne do mojego planu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Spoko, mam w Opolu 3 empiki. Chodzi tam po 24 złote bez kosztów przesyłki, bo odbieram w salonie. Ale dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu HST

Następny temat

Trening w domowych warunkach - prosze o pomoc

forma lato