SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hcg na cyklu a estro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 414

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

100

Wzrost

184

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

Obwód uda

70

Obwód talii

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

5.5kcal 400b 600w 130t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl enan solo 420mg

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Siła masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

150 ławka 180 siady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 317
Witam. Przychodzę z takim problemem iż zacząłem brać hcg 2 pierwsze iniekcje 500iu co 4 dni po 2 iniekcji odczekałem 6 dni i dałem 1000iu i czuję różnice z samopoczuciu lekkie zamulenie do tego wyskoczyły na twarzy delikatne plamki czerwone delikatnie też pieczą gdzie nigdy nic na twarzy nie miałem lecę testa solo 420mg estro prawdopodobnie wywalone do góry bo na klacie i barkach mam delikatne krosty a teraz po tym hcg widzę że coś się wdziera na twarz póki co nie robiłem badań symexu też aktualnie nie posiadam dopiero po świętach brdr mógł coś mieć i pytanie moje jest takie czy jak przestanę brać te hcg to estro samo wróci do tego momentu co przed biciem czy raczej nie?
Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 317
Tak zrobię badania i pierwsze co to też kłucie 2x w tygodniu dla stabilniejszego stężenia dzięki za pomoc wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 492 Na forum 164 dni Przeczytanych tematów 5104
To bij raz w miesiącu i po problemie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 317
Ale dawkę 1000iu? Mam zamiar jeszcze długo długo lecieć na cyklu i chce żeby tam było wszystko dobrze coś nie za bardzo te hcg przyswajam też libido trochę siada do 2-3 dni od wbicia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 492 Na forum 164 dni Przeczytanych tematów 5104
BigajNieDygaj
Ale dawkę 1000iu? Mam zamiar jeszcze długo długo lecieć na cyklu i chce żeby tam było wszystko dobrze coś nie za bardzo te hcg przyswajam też libido trochę siada do 2-3 dni od wbicia

Po pierwsze zbadaj estro . Hcg bij raz w miesiącu albo 5 tygodni podzielone na 3 strzały co drugi dzień jak masz słabą reakcje . Raz w miesiącu to 5000 a jak masz 2500 jednostek to na dwa tyg . Startujący tak lecą od lat i jest ok , ludzie przesadzają z dokładnością bicia hcg i boją się o to jak i estro . Taka moda instagramowa , kiedyś nie badało się estro , o hcg mało kto słyszał a dzieci ma każdy ze starej ekipy więc o czymś to świadczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 317
Rozumiem, czyli po prostu muszę mieć coś na zbicie wstro bo na pewno mam wywalone zrobię badania dla pewności i przy takiej dawce po prostu jakiś symex będę walił bo przy 2500iu to na pewno się coś wydarzy samego testa już sporo mam a to 1 cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Że o hcg mało kto słyszał to pierwsze słyszę, każdy cykl u mnie się kończyło hcg 3*5000 jm i 1-2 słoiczki clomidu
Fakt badań nikt wtedy nie robił
Ale hcg omke prolke metke w aptece kupowałeś po 2 minutach bajerki z panią magister na ładne oczy

Badają e2 I coś mi się nie wydaje aby dawka 500 jm hcg tak windowała e2 mocno

Może misce się przyjrzyj bo szybciej problemy trądzikowe jeśli to nie od saa postawił bym na to 400 gram białka
Zejdź z białka zadbaj o nerki suplementuj fitolizyne
Będziesz szedł badać e2 zrób więcej badań I nasikaj przy okazji w pojemniczek i posprawdzaj właśnie między innymi nerki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 492 Na forum 164 dni Przeczytanych tematów 5104
BigajNieDygaj
Rozumiem, czyli po prostu muszę mieć coś na zbicie wstro bo na pewno mam wywalone zrobię badania dla pewności i przy takiej dawce po prostu jakiś symex będę walił bo przy 2500iu to na pewno się coś wydarzy samego testa już sporo mam a to 1 cykl


Skoro jesteś wrażliwy na estro to przy jego wysokim poziomie będziesz odczuwał bardziej każdą dawkę hcg , proste . Wyreguluj estro bez hcg i nie zmieniaj dawki symexu przy biciu hcg bo to tylko kilka dni i potem miesiąc spokoju . Chyba że wolisz tak jak robisz do tej pory , ale to też lepiej kontynuować po zbadaniu estro .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 317
Łodzianin myślisz że może to być od białka? Stosunkowo krótko jestem na owej diecie bo lekko ponad miesiąc a krosty na klatce i barkach miałem praktycznie od pierwszych strzałów które wynosiły 250mg też die zastanawiam czy to nie wina wahania hormonów bo różnie biłem zaczynałem co 7 dni potem 6 dni potem 5 dni teraz wale co 4 od następnego strzału postanowiłem zmienić i bić 2x w tygodniu może jak się unormuje to będzie dobrze, pi dawce 500iu aż tak źle nie było nie eydypywalo bardziej dopiero 2 dni po strzale 1000iu zauważyłem zmiany.

Ogólnie rozumiem was i pierwsze co zrobię to pójdę na te badania będzie wszystko wiadomo wrzucę tutaj wyniki jeżeli to nie będzie wina estro to wtedy będę myślał dalej chodź nie wiem co może być inna przyczyną, wątroba może wchodzuc w grę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Mnie zawsze wywalały krosty po hcg ale po dużych dawkach pomimo stosowania większej dawki IA. Od czasu gdy wbijam 500 iu 2 x w tygodniu problem się nie powtórzył.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Możesz mieć tendencje do wywalania trądziku na saa ,wtedy jak nic nie będzie pomagało to tylko trzeba będzie celować w jakiś izotek

Aleks a u mnie hcg bezproblemowo wiele razy biłem jednorazowo po 5000 jm i zero problemow, ale ja nigdy nie miałem problemow trądzikowych
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 317
Tzn ja miałem zawsze idealna cerę nigdy trądziku nie miałem w rodzinie też nie nawet za małolata przy grubych imprezach nic die nie działo daje se rękę uciąć że mi estro wywaliło przez nie umiejętne kłucie na własną rękę za szybko dawki zwiększałem i to przez moją głupotę może po prostu zacznę bić 200iu w tygodniu myślę że też jakieś efekty będzie przynosić wtedy już na pewno nie powinno die nic dziać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych i Wesolych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęsliwego Nowego Roku 2024 !!

Następny temat

enclomiphene i clomiphene

WHEY premium