SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST od 15 czy 10?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
generalnie zapodam soga, preferuje buziak + plec piekna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Generalnie ja tez wole dziewczeta i tez zapodam sog'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
bardzo fajny watek
powiedzcie mi jedna rzecz, bo mimo iz sporo poczytalem , to jednego nie rozumiem;
czy w 15 mam robic po 1 serii w 10 po 2, a w 5 po 3?? czy liczba ruchów na trening ma byc stala?
dzieki za wyrozumialosc
zdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Tak by bylo najlepiej ale niestety niektorzy tego nie wytrzymuja.
Np ja. Dlatego stosuje stala liczbe nie powt ale serii.
Poza tym nie lubie robic mniej jesli czuje, ze moge wiecej np w 15.
Ogolnie objetosc to nie jedna z zasad i nie jest najwazniejsza w tym wszystkim.
To sprawa bardzo indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
dzięki za odpowiedź
ustalam właśnie maxy. doszedłem do wniosku, że również w 15 mógłbym robic po 2 serie. to samo w 10, a w 5 na niektóre ćwiczenia zwiększyć do 3. nie wiem jednak, czy nie dokonuję "gwałtu na idei"
zdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
wiesz serie nie sa zadna zasada HST. Zaleca sie zeby byla stala objetosc serii lub powotrzen w mikrocyklach. Na pierwsze HST poleca sie 1,2,3 serie. Takie rozwiazanie jest okej, tylko przy siadach i MC trzeba robic troszeczke wiecej serii bo przeciez robimy te cwiczenia co drugi trening

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
zmiana ilości serii w mikrocyklach to chyba jedyna sprawa w hst, która nie jest jednoznacznie opisana, dlatego mimo przeczytania wszystkich zalecanych postów zupełnie się pogubiłem. może napiszę plan i skorygujecie?
1. nogi
suwnica 2x
uginanie nóg na maszynie 2x
wspięcia na palce 2x
2. klatka
wyciskanie na płaskiej 2x
poręcze 1x
3. plecy
podciąganie szerokim chwytem 2x
wiosłowanie sztangą w opadzie 2x
4. barki
wyciskanie zza karku 2x
szrugsy 2x
5. biceps
sztangielki 2x
6 triceps
wyciąg 2x
planowałem wszystkie mikrocykle zrobić z tą samą liczbą serii
będę wdzięczny za wskazówki
pozdrawiam

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
plan mi sie nie podoba, nie ma przysiadow i MC. mozesz robic albo zawsze ta sama iloscia serii, albo zwiekszac ilosc serii co mikrocykl tak zeby zgadzala sie liczba powtorzen

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
dzieki za odp
przysiadów nie ma i nie będzie bo ich nienawidze :)
MC chętnie dodam

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
zle robisz. Zadam CI w takim razie przewrotne pytanie: CZy jakbys nienawidzil ciwczyc klatki to tez bys jej nie robil? chcesz miec duze miesnie i byc silny rob przysiady, a nie ******l

doradca w AD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do ocenki

Następny temat

Plan Hst do oceny

WHEY premium