SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST i kontuzja

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Od jakiegoś czasu mam kłopoty ze stawem barkowym. Nie jest to jakaś ciężka kontuzja, ale uniemożliwia mi jakiekolwiek wyciskania na klatkę. Co dziwne nie mam żadnych problemów przy wyciskaniu sztangi sprzed głowy. Właśnie jestem na początku cyklu 5-tek i zastanawiam się czy całkiem odpuścić cwiczenia na klatkę do konca cyklu, czy może wyciskania na jakiś czas na rozpiętki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
ciezar bedzie coraz wiekszy wiec coraz bardziej bedziesz katowal staw i coraz grozniejsza bedzie to kontuzja, koncz ten hst i kupuj artrox vitalmaxa...pomaga swietnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
No chyba nie ma sensu przerywać cyklu bo tylko wyciskania na klatkę nie mogę robić. Już ta dolegliwość mi się parę razy pojawiala i to za każdym razem przy wyciskaniu na ławce właśnie. Zastanawiam się czy po prostu moge oprócz kontynuowania HST normalnie, klatkę ćwiczyć tylko rozpiętkami bez ustalania maxa itp. czy w ogóle ją opuścić? Wyciskania na klatkę nie robiłbym już w tym mikrocyklu w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
mialem to samo wlasnie z barkiem, nie przerwalem hst tylko wlasnie kupilem artrox i pomoglo, technike masz ok przy wyciskaniu ? ja np wczesniej za szeroko lapalem sztange i przy duzych ciezarach niestety skatowalem bark, a teraz nawet przy prawidlowej sie odzywal, ale nie bylo tego problemu przy wyciskaniu sztangielkami..., przy sztangielkach to samo czujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
No może faktycznie jak mi ból minie muszę się przy wycisku na klatkę skupić na sztangielkach. Teraz na razie wyciskania stangielek tez nie mogę robić, ale potem przez jakiś czas chyba będę robił to ćwiczenie zamiast sztangi. Artrox moze też zakupię, tylko nie wiem czy jest sens brać mniejszą dawkę niż jest zalecone na opakowaniu, tzn 10 g dziennie zamiast 20g. Dobrze by było gdybym to z miesiąc pobrał co najmniej a na duże opakowanie nie mam kasy :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
sadze ze powinienes isc do lekarza najlepiej sportowego który oceni czy powinienes dalej cwiczyc ta partie i co jest przyczyną
na razie ograniczyłbym wszelkie cwiczenia na klatke, lekarz da dalsze wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
artrox kup w capsach, 120kaps starcza na miesiac a kosztuje 37zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa w wakacje?

Następny temat

Prośba o ocenę planu treningu i diety przy HIT.

WHEY premium