SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST do oceny,pytania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 299 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14201
Witam ,będę ćwiczył dwoma planami.To jest już chyba moje 4 HST ,ale ostatnie robiłem z 3 lata temu.Nastawiam się na priorytet klatki,bo mocno odstaje.

Plan A
-Przysiad
-Wyciskanie płaska
-Podciąganie szeroko
-Wiosłowanie sztangą podchwytem
-Wyciskanie stojąc
-Pompki na poręczach
-Pompki wąsko (Triceps ,jedna seria w 15 i 10,w 5 nie robię
-Podciąganie podchwytem (biceps,tak j/w)
-High-pull (na kaptury,nie wiem jaki zakres powtórzeń w mikrocyklach)
-MartwyCNPN
-Wspięcia na łydki
-Brzuch(jakie ćwiczenie,myślałem na scyzorykami z talerzem w rękach

Plan B
-Przysiad
-Wyciskanie płaska
-Podciąganie szeroko
-Wiosłowanie sztangą podchwytem
-Wyciskanie stojąc
-Pompki na poręczach
-Martwy ciąg
-Brzuch
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
masz prio na klatką a dajesz wyciskanie płasko tzn poziomo. kiedys chyba apokalipsa pisał dajesz płaska masz płaską klatke ;), uderz w skosy, dipsy, wyciskanie poziomo to strickt siłowe cwiczenie wyciskajace . ponad to w odybdu planach masz te same cw na klatke, stangację przełamiesz róznorodnością. nie dawaj tez dwóch ciągów, w planie A daj siady a w planie B ciągi.

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 299 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14201
a jaki zakres w high pull 10-7-5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
osobiscie unikałbym ponizej 8-6 powtórzeń

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 299 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14201
Wywalić w pierwszym treningu martwy na prostych? Nie będzie za mało na 2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
HSt bazuje pa ruchach złożonych, ja optowałbym za jedyną formą ciagów w HSt to albo klasyk albo sumo

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 299 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14201
UP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 299 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14201
Nie chce zakładać nowego tematu i niepotrzebnie śmiecić,więc napisze w starym.
Ćwiczyłem powyższym planem i teraz został mi jeden trening B dla zakrsu 5 powtórzeń. 3x(5 powtorzen)+ok.50%% ciezaru na maksa,odpoczynek między seriami 1 minuta.

(Wyciskanie,drazek,wioslo,wyc.stojac,porecze,mc,wsp).
Czuję się przemęczony,przez 2 dni ciężko spałem.
Chcę dokończyć piątki normalną intensywnością i dalej nie wiem jak zmniejszyć intensywność w negatywach? Co proponujecie żeby się nie przetrenować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 299 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14201
Trening dla 5

Trening A (Przysiad,wspiecia,wyc,drazek,,wyc.stojac.porecze,brzuch)
Trening B (Wyciskanie,drazek,wioslo,wyc.stojac,porecze,mc,wsp). Został mi właśnie 1 trening B
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
zmnijsz ilosc serii, i pomysl o tchnice i bezpiecznstwie, nie wszystkie cwicznia nadaja sie na ngatywy

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 299 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14201
Jaki proponujesz plan na negatywy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań o HST

Następny temat

domowy trening do oceny

WHEY premium