SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST - pytania (Biniu)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1038
siema... dziś skończyłem pierwszy tydzień HST, moje odczucia są dwojakie.... świetnie się czuje ale po treningu nie jestem za bardzo zmęczony nie wiem dlaczego,może to przez małą ilość serii ????bo ciężary są dopasowane progresją ze skokiem o 5% jak radził Biniu. a może po prostu w HST nie chodzi o wielkie zmęczenie??? wcześniej jak ćwiczyłem zwykłym SPLIT-em to po treningu byłem w******y i nie maiłem prawie siły....
A jakie są wasze odczucia po treningu HST????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zmeczony bedziesz mogl byc pod koniec kazdego mikrocyklu za wyjatkiem 15tek

tutaj celujesz w palenie mmiesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1038
aha wiec wszystko jest ok w takim razie , cieszy mnie to .....
a jeszcze takie pytanie "dlaczego podczas uginania ramion na modlitewniku czuję ból w przedramieniu???? wątpię że to od ciężaru bo nie ćwiczę max-em tylko mniejszym obciążeniem...czy może to wina modlitewnika bo nie jest to orginalny tylko własnej roboty i nie ma takich samych kątów jak te ze sklepu....." pytałem Piotra Głuchowskiego i kazał "Wybrać się do specjalisty od terapii manualnej i sprawdź czy nie są spięte mięśnie okołokręgosłupowe,zwłaszcza w odcinku piersiowym"
czy może być jakiś inny sposób na sprawdzenie tych mięśni????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zmien cwiczenie na takie ktore nie powoduje bolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
a czy to normalne że palenie (przy 15-tkach) mam tylko w barkach, łydkach i bicepsach?
W większych partiach (klatka, plecy) nie czuje takiego uczucia pomimo że skupiam się na ruchu jak tylko potrafię. A przy wyciakaniu na poziomej pomimo wolnego ruchu palenie mam co najwyżej w przedramionach.

I czy to normalne że przy 5tkach nie mam wogóle palenia?

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
jak najbardziej normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. w mniejszych partiach latwiej o palenie
ale i w wiekszych do zrobienia
2. wrecz bym sie zdziwil
w tym okresie bardziej tzw obolalosc sie pojawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1038
hej...widze ze dawno nikt tu nei pisał ;)
mam pytanie, bo został mi ostatni tydzień HST i potem chcę polecieć SPLIT-em tylko nei wiem czy po HST też robi się tygodniową przerwę jak przed rozpoczęciem cyklu ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 165
Mówisz, że kończysz HST, powiedz jak wrażenia, efekty itp. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Bodzio to dobre pytanie do Bryana BTW pierwsza fala jego odpowiedzi juz w najblizszym numerze Perfect Body
A z mojej strony przyzwczajenie do bodzcow treningowych wystepuje zawsze
Wiec....?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawroty głowy po nowych vitamin multiple sport

Następny temat

kiedy olimp wypusci kwas d-asparginowy?

WHEY premium