SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMG opinie dostepnosc w PL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 664
Nie ma mnie w pl zebym sobie to samemu ogarnal i nawet nie jestesmy tam ubezpieczeni. Dil ze mnie nie zdziera wiec jak uda mu sie zalatwic recke to nie skasuje za to niewiadomo ile. Na takich rzeczach sie nie oszczedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 664
Krzychu79
Jak ty chcesz przez dila ogarniać to powodzenia... Nawet jak się uda to cena będzie dajmy na to w porównaniu z GH ogromna. Refundacja przysługuje tylko kobietom i tylko na 3 podejścia. Później normalnie za te 2*600jm trzeba 700zł zapłacić. Jak Cie stać to spoko. Jak nie to celował bym jednak w terapię sermami I hcg. Ofc jeśli masz sprawę badań ogarnietą jak Łodzianin napisał.


Od roku sie staramy i juz kombinowalem z HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No to jasna sprawa. Ja się tym zainteresowałem bo Łodzianin mi to polecił. Ale okazało się, że hcg przez parę tygodni poprawiło nasienie bdb. To powodzenia Kolego.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 664
Krzychu79
No to jasna sprawa. Ja się tym zainteresowałem bo Łodzianin mi to polecił. Ale okazało się, że hcg przez parę tygodni poprawiło nasienie bdb. To powodzenia Kolego.


Dzieki wielkie Hcg juz probowalem 250e3d 500ew 1000ed wszystko przed i w trakcie owulacji i nic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 664
Krzychu79
No to jasna sprawa. Ja się tym zainteresowałem bo Łodzianin mi to polecił. Ale okazało się, że hcg przez parę tygodni poprawiło nasienie bdb. To powodzenia Kolego.


Dzieki wielkie Hcg juz probowalem 250e3d 500ew 1000ed wszystko przed i w trakcie owulacji i lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tylko czy badaliście się oboje. Ja trzy razy robiłem badania, żeby za jakiś czas nie było że przez moje podejrzane eksperymenty z SAA nic z tego. U nas wyszło tak, że nawet na regularnej bombie była szansa, na mostku z hcg i provi (2500 i eod i 50mg ed) to już pewnik. Komplikacje u partnerki wyszły.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 664
Krzychu79
Tylko czy badaliście się oboje. Ja trzy razy robiłem badania, żeby za jakiś czas nie było że przez moje podejrzane eksperymenty z SAA nic z tego. U nas wyszło tak, że nawet na regularnej bombie była szansa, na mostku z hcg i provi (2500 i eod i 50mg ed) to już pewnik. Komplikacje u partnerki wyszły.


Ona miala tylko ogolne badanie zrobione i stwierdzili ze jest wszystko ok. Specjalistyczne badania zaczna nam robic po roku staran wiec za 2 miesiace mozemy sie zglosic. Tez wlasnie pierwszy zrobilem badania jak bylem w pl zeby sie upewnic ze to nie przez srodki. Jak wspomnialem wczesniej zostaly jeszcze dwa miesiace do badan wiec nie zaszkodzi sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jasne, co kraj to inne zwyczaje. W pl to jednak sporo można prywatnie ogarnąć i nie zbankrutować. BTW bo nie wiem czy wiesz jak jesteś na terenie EU to możesz u ubezpieczyciela o kartę EKUZ wystąpić i się też w Polsce na ubezpieczenie leczysz jak potrzeba.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 664
Mam ta karte ale tj tylko emergency typu zlamana noga itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
To pierwsze słyszę ja po prostu z tyłu swojej mam taką granatową jak polska EKUZ. Tyle, że z czipem i jakiś papierowy druk z NFZ, że się kasy chorych dogadały. I jakbym chciał, a nie chce to normalnie mogę się w Pl do lekarza zameldować. Ale to tak off topic zupełnie. Jeszcze raz powodzenia z hmg.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po jakim czasie po sas mozna bic hgh

Następny temat

Przyszedł czas na odblok

WHEY premium