SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB A RZEŹBA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Myślę, że gwiazdki i sogi są najmniej ważne, niemniej dziękuję za miłe słowa i za to, że ktoś czyta moje wypociny i nawet czasami uważa że są napisane z sensem.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Nicolai, dopiero teraz zauważyłem, że jesteś z Bełchatowa. Podczas zawodów 18 maja robimy z Glodcisem małe spotkanie, może się przyłączysz?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Jeśli tylko wtedy będę w Bełchatowie (a różnie z tym bywa), to oczywiście z największą przyjemnością. Pogadam z GLODCISem, daleko do Niego nie mam (ot, parę klatek w tym samym bloku ).

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 257
Mi przyszlo lykac HMB firmy BODY FORTRESS, innego nie mialem na moim "rynku". Ogolnie na mnie zadzialalo (dziala) dosyc dobrze odtluszczajaca ( nie to zeby zebym z tym mial jakies wieksze klopoty,ale przyspiesza troche ten proces), a i rzezba miesni sie polepsza. Napisalem dziala, bo jestem jeszcze w fazie przyjmowania.
Napisalibyscie jakie dawki WY bierzecie i przy jakiej wadze ciala, bo z tym kazdy ma inne zdanie - stawka zazwyczaj jest od 1kg do 6g (max co slyszalem). Mowie tu o gramach czystego HMB w tabletce.
Ja do swoich malych 77kg biore 1,5g/dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Standardowa dawka dzienna to 3g czystego hmb. Oczywiście wszystko powinno się brać w zależności od wagi, ale przy tak małych dawkach jest mała możliwość manewru. Ja biorę 3g dziennie, a 6g brałem aby maksymalnie zahamować katabolizm w czasie kiedy nie ćwiczyłem przez ok. 4 tyg.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 257
"Ja biorę 3g dziennie, a 6g brałem aby maksymalnie zahamować katabolizm w czasie kiedy nie ćwiczyłem przez ok. 4 tyg." - sluchaj, w sprawie HMB to szczerze, znam tylko podstawy. W sumie pierwszy raz slysze zeby podczas niecwiczenia brac wiecej, niz podczas normalnego cyklu.
To w takim razie moge prosic o twoje zdanie na moj temat? Mianowicie, nie dane mi jest cwiczyc normalnie, systematycznie w tygodniu. Wiekszosc czasu zajmuje mi praca i szkola, a moj schemat cwiczen wyglada tak: WT i PT mam trening (taj box) i jeszcze ze 2 razy w tyg uda mi sie pojsc poznym popoludniem na silownie. Czy w dni w ktorych nie cwicze powinienem zmieniac dawkowanie? czy jesli trening mam od 18h do 19.30h to powinienem przyjmowac dawke rano, przed treningiem i po (jakas 1h albo 1/2h przed/po?), czy raczej rano, popoludniu (obiad) i poznym wieczorem?

*Wdzieczny bym byl za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co wy kulwa za ******ły opowiadacie ze na efekty HMB trza czekać 3 miechy, ja bralem HMB olimpu i po kazfdym treningu na ramiona przybywalo mi 0,5 cm i przytylem kilka kilo, a jesli HMB olimpu jest podobno slabe to w takm raazzie jak dzialalo by na mnie HMB ultim. a tak aprpop podajcei jakaś stronke ultimy bo nie moge znalezc... z gury thx ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe to było dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a pozatym gdy łykalem HMB, w trakcie treningu holernie szybko sie regenerowalem ... normalnie po seryjce na klate usiadelm sobie wygodnie na kanapie i normalnie czulem ruznice... aha w dniach beztreningowych po lyknieciu hmb np. rano czuc dobrze jak miesie sie troche powiekszaja(znaczy takjakb pecznieją) Co ty acid o tym myslisz?????!:) I jakiej firmy Hmb najlepij polecacie ... bo chcialbym osiagnac jezzce wieksze efekty skoro muficuie ze hmb oplipu to lipa!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak siadzesz nad brzegiem rzeki i sie dobrze wsluchasz, to uslyszysz jak ryby pierdza!

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy na poczatku brac suplementy?

Następny temat

ktory Gainer lepszy?Poradzcie

WHEY premium