SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB A RZEŹBA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz, nie musisz wierzyć we wszystkie reklamy, bo to co tu jest napisane to kompletna bzdura. Ostatnio zaczynam mieć poważne wątpliwości wogóle co do działania HMB i autentyczności badań prowadzonych nad tym środkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Skoro tak uważasz, to twoja sprawa. Może jesteś genialnym naukowcem, ale nie wydaje mi się, więc jednak będę miał na uwadze, to co jest w opisach produktów i tak jak, to ująłeś " reklamach ".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acid dobrze gada!!!

Zenek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Zamiast się bez sensu kłócić, to lepiej napiszcie, jak na Was podziałało HMB - Sam zamierzam zakupić, ale nie mogę się dowiedzieć do końca, jak to właściwie działa. Masa rośnie czy spada (?), bo w te cuda wypisane na opakowaniach (wzrost mięśni i spalanie tłuszczu) nie wierzę - to by dopiero był suplement! Co można osiągnąć przy trzymiesięcznym stosowaniu? Niech się wypowie ktoś, kto stosował/stosuje - opisy z prasy i reklam nie interesują mnie.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja stosowałem i moge powiedzieć, że w połączeniu z kreatyną,glutaminą i białkiem miałem ogromne przyrosty masy, dużo większe niż na poprzednim cyklu samej kreatyny z białkiem. masa około 6-7kg, z czego zostało 4kg, na wyciskaniu na płaskiej +10kg. Ta mieszanka jest wybuchowa! Miałem za sobą juz pare cyklów: krea+białko, krea+gainer+glutamina, ale żadnej nie dał mi takich efektów (tylko moje pierwsze dwa cykle z samej kreatyny, ale wiadomo, że te pierwsze sa najlepsze, potem już było dużo słabiej). Nie wiem czy to zasługa HMB, dużo jest opinii za i przeciw i sam mam mętlik w głowie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Hehe, no dobra - to za jakieś trzy miechy zobaczymy, czy będę za czy przeciw Takie konkretne odpowiedzi lubie najbardziej. Sog. Może ktoś jeszcze zasłuży...?

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem hmb olimpu przez 5tygodni przez pierwsze 15 dni 5kg
a potem zero efektów. co do "odtłuszczania" to szczerze w to wątpię .Wydaje mi się że hmb działa tylko dlatego ,że znacznie zwiększa apetyt przynajmniej tak było u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
O cholera, o tym zwiększaniu apetytu nie słyszałem - miał tak ktoś jeszcze? Co jak co, ale zupełnie nie o to mi chodzi. Ten post jest na temat robienia rzeźby przy wspomaganiu HMB i to właśnie nad definicją mięśni chciałem popracować. Mase to ja już kurde mam... Następnych chętnych na Soga proszę o KONKRETNE opisy działania HMB w Waszych cyklach.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja biorę hmb ultimate od kilu miesięcy i prawda jest taka, że jak dobrze zjem to są efekty, jak odpuszczę jest gorzej. Rzeźbę reguluje się dietą i aerobami a hmb doda najwyżej 10% efektów. Ale dobre i 10%. Zbyt długo ćwiczę, żebym zwracał uwagę na to czy po jakiejś odżywce coś mi idzie. Jak powiedziałem jeśli przypilnuję wszystkiego (dieta, trening), jest o.k. Ale muszę przyznać, że jakiś czas temu musiałem zrobić sobie kilka tygodni przerwy w treningach ze względu na lekką kontuzję. Specjalnie dołożyłem wtedy hmb aby zpewnić maksymalne zahamowanie katabolizmu. Brałem 6g dziennie i przez 3 tygodnie bez ćwiczeń nie wyglądałem gorzej. Byłem bardzo zadowolony, jednak później zaczął się lekki spadek co było do przewidzenia. Tak więc uważam, że hmb jest bardzo dobrym suplementem ale oczywiście pod warunkiem trzymania dobrej diety.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Pewnie, że dobre i 10%. Cóż, HMB jest antykatabolikiem, a trening na rzeźbę jest dość intensywny (małe ciężary ale dużo razy z krótkimi przerwami i aeroby ofcors), zatem jednak warto, coby się nie spalić ze wszystkiego. Heh, no to się przekonam - też wezmę Ultimata.
A w kwestii formalnej SONBATY - Twoje wypowiedzi w tym dziale (i nie tylko) doceniłem już dawno i niestety drugi Sog dla tej samej osoby nie jest przewidziany przez admina

Pozdrawiam
Nicolai
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy na poczatku brac suplementy?

Następny temat

ktory Gainer lepszy?Poradzcie

WHEY premium