SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Alvy sam sobie odpowiedz na to pytanie...A propo's jeśli suplementami zastępujesz,podstawowe czynniki gwarantujące sukces w budowaniu ciała,to rzeczywiście nie widzę sensu wydawania kasy...Na żaden suplement...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Nie, nie zastępuje podstawowych czynników suplementami. Nie jem kreatyny zamiast obiadu.
Problem w tym, że działanie kreatyn, tribulusa czy carbo z tauryną odczuwam i jak je stosuję to jest zdecydowanie lepiej niż bez nich. Natomiast HMB nie dało mi nic. Może poza lepszym nastrojem, choć nawet do tego mam wątpliwości.
Ale kupię sobie znowu HMB, tym razem znacznie przekroczę zalecane dawki i zobaczę co z tego będzie...

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Twoja wiedza i Twoje doświadczenie,jest tym czego nie kupisz za żadne pieniądze.Cieszę się,że nie odebrałeś tego co napisałem,jako ataku na Twoją osobę.Naprawdę jestem bardzo ciekawy Twojej opinii,po zastosowaniu większych dawek.Będę wdzięczny za info.Trzymaj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Powodzenia zatem.I wiary.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 686
to moze zaproponujcie jakis inny suplement o podobnym dzielaniu??
czy jak kto woli wogole dzielajacym na wszystkich a nie tylko na wybrana "elite":]

Czas to pieniadz, pieniadz to piwo, wiec pijmy to piwo poki czas.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
Vader poleciłbym ci acetyl-l-karnitynę ale jeszcze drożej wychodzi, więc raczej zostań przy hmb.

BodyLine, chyba musisz się przyzwyczaić do tego bo tutaj na tym forum zakorzenił sie taki nieładny zwyczaj który niektórzy niestety praktykują i to nagminnie że jak się wyróżniasz wiedzą- szcezgólnie właśnie tak jak ty dobrze opanowana teoria poparta latami praktyki i przemyśleń to będziesz atakowany dość często z niewiadomych powodów...
chyba jednak tak dzieje się przez zazdrość -tego mamy w naszym pięknym kraju pod dostatkiem- niestety...
zresztą ładnie piszesz i logicznia jak dotychczas, widać że piszesz to z doświadczenia własnego i zapewne z obserwacji innych osób.
no i nieźle wyglądasz na tych fotkach, które zamieściłeś na forum, można pogratulować przede wszystkim dojrzałości sylwetki bo to chyba najtrafniejsze określenie i chyba właśnie taka jest różnica między tymi co biorą hmb i na nich działa a tymi którzy ślepo wierzą w jak największą masę i widzą najwyżej tylko kilka supli godnych uwagi.
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
Ja ćwiczę dość rekreacyjnie rok potem przerwa, ze dwa lata potem nowu przerwa itd.
Teraz jadę już 5 miesiąc w tym 3 miesiąc z HMB. (pierwszy w życiu supl.)
Po 2 miechach nie czułem absolutnie nic, ale od dwóch tygodni napradę dostałem kopa (szczególnie bic i tric, na serie zakładam więcej niż wtedy co ćwiczyłem prawie dwa lata).
Fakt że naprawdę się przykładam do treningu i diety, ale myślę że to hmb też swoje robi.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Apokalipsa, widzę, że piszesz z pasją, ale czy nie uważasz, że polecanie HMB uczniakowi czy początkującemu, który jakimś cudem uzbierał trochę kasy, jest trochę niemoralne? Jesteś stałym bywalcem forum więc zapewne zauważyłeś pojawiające się często posty w stylu "mam 17 lat, ćwiczę pół roku, chcę kupić HMB". I Ty jesteś pierwszy, który odpisuje takim gościom żeby go sobie kupili. Zapewniam Cię, że oni cholernie zawiodą się na HMB (skoro tak miał za***iście działać) i albo w ogóle rzucą treningi, albo przestaną kupować suple, albo sięgną po sterydy. Ja należałem do tych drugich. I cieszę się, że tak zrobiłem. Bo dzięki temu mam większą kolekcję płyt CD. Najpierw trzeba nauczyć się manipulować dietą, treningiem i obserwować swoje ciało. A dopiero potem najwięksi zapaleńcy mogą pobawić się w marnowanie pieniędzy na HMB i glutaminę.

HMB może i działa, ale pewnie od jakiegoś tam stopnia zaawansowania. Stopnia, od którego każdy następny cm w bicepsie coraz drożej kosztuje... Postanowiłem, że za miesiąc dam HMB jeszcze jedną szansę.

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jest dużo racji,w tym co napisałeś.Zwykle początkującym wydaje się,że suplementy zastąpią im całą podstawę,związaną z budowaniem mięśni a przyczyną jest brak elementarnej wiedzy.Zawsze powtarzałem,że nie można przeczytać książki nie znając alfabetu...Suplementom przykleja się etykietę "cudownych środków"...A czym są istotnie?Najmniejszymi cząsteczkami,wyizolowanymi z makroskładników diety(upraszczając-małymi cegiełkami,które jako jedne z wielu znajdują się w naszym pożywieniu).I co nam po pojedynczej cegiełce w trakcie budowania,jeśli brak jest ich dużej ilości?Jeśli na plac budowy,nie dostarczymy cegieł,zaprawy,cementu,to jak będzie wyglądała taka budowla?Gdybym miał w dniu dzisiejszym zrezygnować z jakiegokolwiek specjalistycznego wspomagania wysiłku,pozostałbym przy odpowiednim odżywianiu,ciężkich treningach i odpowiedniej ilości snu...To jest recepta na sukces w budowaniu mięśni.Ale przecież my to wiemy...Pozdrawiam.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2005-09-20 11:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
to tu8taj jeszce ktos zwraca uwage na to co pisze apokalipsa ??

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobrze robie?

Następny temat

Carbo??

WHEY premium