SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HI TEC PROTEIN 90% vs. OLIMP WHEY PRO MATRIX

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Przeglądając sklepik SFD - zwróć uwagę na jeszcze jedna odżywke i porownaj ją z Matrixem Olimpa

duze opakowanie Whey Pro Matrix Olimpa kosztuje 164 pln
a duze opakowanie Xtreme PRO Whey SNI kosztuje 184 pln - ale jest tutaj 500g wiecej. Jest to tez mieszaanka WPI i WPC.

Nie probowalem odzyweczki Olimpa, ale wiem ze Whey SNI oprocz tego ze rewelacyjnie sie rozpusza to tez wysmienicie smakuje. Produkowanu jest tez o wyjatkowym smaku PINACOLADA.

Wiec rozwaz swoj wybor o ta odzyweczke rowniez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Xtreme Pro Whey jest produkcji amerykańskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
hmm...PINACOLADA... zapachniało egzotyką... moze to jest alternatywa dla tych wszystkich nudnych waniliowo-truskawkowo-czekoladowych proszków chyba zamowie sobie w styczniu ten specyfik, zawsze to jakas odmiana, a i cena fajna, jesli jakosc bedzie dobra to hmm...mniam

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3817
co do rozpuszczania hitec to jest prosty sposób wlać mniej wody wsypać białko i mieszać aby konsystencja była papkowata i dolewając póżniej wody i mieszająć rozpuszcza się bez problemu co do matrixa to jest też dobry ale cena do ilości 2,5 kg do 2,25kg i zawartość białka %

więcej dodać niż ująć

więcej dodać niż ująć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16378
Ja wlasnie podjadam sobie hitec protein 90% smak truskawkowy bardzxo dobry,a co do rozpuszczalnosci to wg mnie sie za***iscie rozpuszcza,jem je dopiero tydzien z kreatynka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1416
Z czym pijesz HiTec ... ze tak ci sie rospuszcza a inni narzekaja? Wlasnie chcialem sprobowac takiego polonczenia ... bialko hiteca i kreatyna. Powiedz za jakisz zcas jak efekty :).

no comment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WILLHEM MAM DIETE (POPRAWIŁEM I JEST DOBRA) I Z TYM NIE MAM PROBLEMÓW ALE ZAWSZE JAKAŚ ODŻYWKA BY SIE ZDAŁA ŻEBY DOPCHAĆ NIEDOKŁADNOŚCI ))

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
CYBER... kurde blacha, śniło mi się, że jem to białeczko SNI Pinacolada. We śnie było przepyszne Może sen się stanie jawą

Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki. Doradca w dziale "Suplementacja". GG: 438179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5767
Ja wpieprzam hiteca z mlekiem, miksuje takim gownienkiem i zero problemu. Cos ala shake lodowy wychodzi, pychota :D

'p

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Rado to weź tak jak pisalem wczesniej - obojetnie ktora bo i ta i ta jest dobra

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklik na rzezbe

Następny temat

Białko feee ???

WHEY premium