SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HILTON BOXING NIGHT - sukces TREC Boxing TEAM

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Nie mówie że Ja bym nie chciał by wygladali jak najlepiej,ale to dokładnie jak pisze Mario

Zmieniony przez - MrBRUS w dniu 2010-10-28 23:58:12

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
A propos Andrzeja Wawrzyka -czas na siłowni spędza nie dla poprawienia wyglądu a dla poprawy siły ciosu bo w jego fachu to się bardziej liczy. Owszem,jeśli siłowce poświęci trochę czasu to poprawiona sylwetka będzi skutkiem ubocznym a nie celem samym w sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3344
ale skad ma plynac ta sila ciosu

z łapy 34 cm, ktore zostanie po tym jak zrzucimy tkanke tluszczowa z Andrzeja ?


to tez jest trening silowy, nie wiem czy Andrzej cwiczy na silowni na mszynach czy z wolnymi ciezarami, czy glownie bazuje na cwiczeniach wykorzystujacych jego naturalna mase, ale chciec nie chciec sylwetka przy takim treningu sie wyrabia, a niestety na ta chwile Andrzej wyglada jakby czas na silowni spedza na jedzeniu chrupek

ale jak mowie mam nadzieje ze w przeciagu roku nabeirze meskiej sylwetki i nie bedzie wygladal przy swoim przeciwnikach jak chłopak sila oderwany od play station
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Myśle a nawet jestem przekonany ze czy 34 czy 54 nie ma najmniejszego znaczenia przy sile uderzeniu- z tym wyjatkiem że to 54 może ograniczać ruch i jeszcze spowolnić cios.

Na pewno poprawi z czasem sylwetkę.

Może nie jestem fachowcem w tej dziedzinie choć trenowałem długie lata zapasy i miałem mała przygodę z kyokushinką ale mam kolegów fighterów których znam i widze jak trenują na codzień i są z wyglądam mega super kulturystyczny i są tzw.po prostu brzydko mówiąc "rzadsi" .

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Kokobann jeśli interesuje Ciebie boks to wiesz pewnie, że siła ciosu to połączenie techniki i siły dynamicznej.Sam cios zaczyna się w nodze boksera plus praca skrętu ciała a ręka to tylko wykończenie.Uwierz mi, że widziałem kolesi z pajęczaków z lekkim brzuszkiem bez widocznie zarysowanych mięśni, którzy przypadku swoich przeciwnikach wyglądem nie mielby szans i ich ku zdziwieniu kibiców uwalali przez k.o.

Zmieniony przez - MARIO w dniu 2010-10-29 15:04:27

Zmieniony przez - MARIO w dniu 2010-10-29 15:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3344
spoko

sam trenuje boks wiec "conieco" sie orientuje


wiesz napewno jaka przemiane musial przejsc adamek zeby moc cos powalczyc w HW, i pewnie orientujesz sie ze 'troche' miesnia mu przybyło.

i gdyby tak ebzkrytycznie patrzec na kwestie braku wplywu masy miesniowej i umiesnienia na sile ciosu, to chłopaki ze średniej wywracaliby chłopaków z HW


a sama sila ciosu to jest skomplikowana sprawa, ale siłe dynamiczna nadaja miesnie, i im lepiej sa wyciwoczone a co za tym idzie lepiejn widoczne i wieksze, tym ta sila dynamiczna jest wieksza

zeby tu rpzytycozcy porownanie zprocy zrobionej z rajstop babki i procy zrobionej z dobrej grubej gumy


zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3344
oczywiscie idac dalej tym tropem guma nie powinna byc tez zrobiona ze zbyt grubej gumy ( zbyt duzo miesnia ) bo wtedy z kolei nied a sie naciaganc i ucierpi dynamika


trzeba znalezc zloty srodek , a poki co Andrzeja czeka napewno daleka droga do tegoż.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszamy na Amatorski Turniej MMA i Seminarium MMA i Muay Thai

Następny temat

Zawodowcy pomóżcie. Zapotrzebowanie kaloryczne

WHEY premium