SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT - doswiadczenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7342
witam!
przeczytalem juz chyba wszytkie obszerniejsze tematy o tym treningu, lecz w zdecydowanej wiekszosci jesli nie w kazdym pomocy udziela jedna osoba, a Mnie interesuja natomiast osobiste doswiadczenia z tym treningiem jak najwiekszej ilosci osob, najwazniejsza chyba rzecza jest to czy to naprawde dziala? czy ktos trenowal tak przez jakis dluzszy okres czasu i jakie mial efekty? czy ktos porwonywal jak dziala na niego HIIT i zwyczajne aeroby i co dalo mu lepsze efekty? i tym podobne

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
działa. Zawsze stosuję. Dały mi fajniejsze rezultaty niż aeroby, jest też od nich ciekawszy. A i naukowo zostało udowodnione, żę efektywniej podosi metabolizm tłuszczy. Masa ludzi chwali na zagraniczncych forach. Polecają go instruktorzy fitness...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
to i to daje efekty, wszystko zalezy od celu i ze tak powiem "jaj".

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
hehe, dokladnie - jak czytam ze ktos chce np. robic hiita na orbiterze, to wiem ze dla niego/niej aeroby beda o wiele lepszym wyborem.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
dokladnie... jest dla mnie ciekawszy niz aero, ale nie było tak od razu

Kumpel zaczynał ze mną ,kilka pierwszych razy.. 2 razy zwrócił posilek i od tatmej pory jeździ na rowerku

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny. Full body workout.

Następny temat

HST - do oceny.

WHEY premium