SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG podczas cyklu czy podczas PCT? Artykul

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
oczywiście że możesz przybić, lepiej zapobiegać atrofii jąder póki nie jest jeszcze zaawansowana, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
j.w.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
lodzianin1
vinyl1981
1)to jak teraz rozrobić 5000 jednostek, ? rozrobić i naciągnąć w 10 strzykawek? bo mniejszych dawek u mnie w aptekach nie ma niż 5000.
2)Druga sprawa z artu wnioskuję że zaczynam pierwszy strzał hcg 500 jednostek w 14 dniu od pierwszego strzału, i co ile dni podawać to 500 jednostek?
3)trzecia sprawa kiedy kończę ostatnie hcg 500 jednostek jak lecę 1-8 tygodni na Testosterone Propionate krótki,
dzięki pozdro

Zmieniony przez - vinyl1981 w dniu 2013-04-12 06:20:56


mozesz rozrobic na ile chcesz części.podawaj 500 j.m. co 5 dni.w ostatnim tygodniu propa podajesz ostatnie hcg wtedy sermy nie wcześniej niż 48 h po ost propie i 72h po ost hcg


1).ja biorę propa pon śr ptk czyli jak 31 maja( 8 tydzień) będę miał ostatnio strzał propa to którego maja czy czerwca podaję ostatni strzał HCG ?
2.)czy zacząć to hcg brać dopiero w 14 dniu od pierwszego strzału propa ? czy już mogę jestem dziewiąty dzień po pierwszym strzale zacząłem cykl 8 kwiecień.
1

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3888
ok dzięki Panowie, Włodiii sog.
właśnie czuje, że nieco zmalały i bolało to przez jakieś 2-3 jutro jade z jednym strzałem,dziś test, jutro HCG to chyba nie przeszkadza. dzięki panowie

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
vinyl1981
lodzianin1
vinyl1981
1)to jak teraz rozrobić 5000 jednostek, ? rozrobić i naciągnąć w 10 strzykawek? bo mniejszych dawek u mnie w aptekach nie ma niż 5000.
2)Druga sprawa z artu wnioskuję że zaczynam pierwszy strzał hcg 500 jednostek w 14 dniu od pierwszego strzału, i co ile dni podawać to 500 jednostek?
3)trzecia sprawa kiedy kończę ostatnie hcg 500 jednostek jak lecę 1-8 tygodni na Testosterone Propionate krótki,
dzięki pozdro

Zmieniony przez - vinyl1981 w dniu 2013-04-12 06:20:56


mozesz rozrobic na ile chcesz części.podawaj 500 j.m. co 5 dni.w ostatnim tygodniu propa podajesz ostatnie hcg wtedy sermy nie wcześniej niż 48 h po ost propie i 72h po ost hcg


1).ja biorę propa pon śr ptk czyli jak 31 maja( 8 tydzień) będę miał ostatnio strzał propa to którego maja czy czerwca podaję ostatni strzał HCG ?
2.)czy zacząć to hcg brać dopiero w 14 dniu od pierwszego strzału propa ? czy już mogę jestem dziewiąty dzień po pierwszym strzale zacząłem cykl 8 kwiecień.





zacznij w ok 14 dni po pierwszym propie plus minus oczywiście,ostatnie hcg podaj kilka dni przed ostatnim propem,tak jak ci wyjdzie z systemu bez różnicy czy wypadnie to dwa dni przed końcem czy 4 dni,na sermy wchodzisz 48 h po ost iniekcji propa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
ok, żeby wykorzystać 10 strzałów rozrobionych po 500iu to musiałbym co 4 dni brać jak wyliczyłem co 5 dni to wyyjdzie mi gdzieś z 7-8 strzałów hcg 500iu to brać co 4 dni czy co 5 dni?

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Wlodiii
oczywiście że możesz przybić, lepiej zapobiegać atrofii jąder póki nie jest jeszcze zaawansowana, pozdro

wczoraj przybiłem 500iu hcg i dzisiaj zero siły mam jakby wogóle przebijał działanie testu, więc raczej nie jest to dobra metoda do brania hcg podczas cyklu, czuję się tak jak by mi cały test przestał działać brak energii i siły i weny na cokolwiek a czułem już taką moc i zero zmęczenia , nie pozostaje nic jak hcg po ostatnim strzale testu , może ktoś coś na ten temat się wypowiedzieć

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vinyl1981
wczoraj przybiłem 500iu hcg i dzisiaj zero siły mam jakby wogóle przebijał działanie testu, więc raczej nie jest to dobra metoda do brania hcg podczas cyklu, czuję się tak jak by mi cały test przestał działać brak energii i siły i weny na cokolwiek a czułem już taką moc i zero zmęczenia , nie pozostaje nic jak hcg po ostatnim strzale testu , może ktoś coś na ten temat się wypowiedzieć


piszesz głupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dokładnie j.w. coś sobie nawkręcałeś do głowy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3888
jestem w podobnej sytuacji, 8tydzien kuracji z 12zaplanowanych.
wczoraj wziałem pierwszy strzał HCG , śmigałem na rowerze 3h później kilka posiłków i trening wieczorem MMA i jakoś nie czułem ani plusów ani minusów, dziś mam dzień nietreningowy, ale nie czuje jakoś spadku siły czy energii... nie wiem co może być u Ciebie przyczyną, albo psychika albo przetrenowanie, albo nie iwem co..

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka firma epistane

Następny temat

"Co po Metanabolu?"

WHEY premium