SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG podczas cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Siema mam pytani bo trochę czytam tematów i dużo ludzi pisze żeby bić HCG podczas cyklu. Po co bić HCG w trakcie cyklu skoro to przeczy. Bijesz sok po to żeby coś zwiększyć w swoim organizmie. A bynajmniej jest chyba taki jest cel skoro już coś się wbija. Więc po co to w ,,trakcie'' próbować unormować coś HCG? Przecież i tak w gruncie rzeczy lecimy dalej i nie chcemy obniżać nic bo jesteśmy na bombie. Jedyne co to nasz organizm nie ogarnia bo z jednej strony coś podnosimy a z drugiej w tym czasie coś obniżamy i za chwile dalej lecimy. Wtedy dopiero jest kombo w naszym organizmie... i myślę to może większych szkód wywołać niż samo bicie soku. ;) Lepiej po prostu się odblokować po kuracji. A nie w trakcie sobie pop******ić układ hormonalny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Na ulotce pregnylu masz 3000iu , ludzie na cyklach saa biją średnio od 500iu do 2500iu . Stare szkoły gadają że biją 5000iu i nic im się nie dzieje. Ja najwięcej biłem 2500iu .

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po to żeby choć na chwilę jajka popracowały, może tak to ujmę: jak się długo czegoś nie używa to to rdzewieje i się niszczeje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
zależy ile lecisz cykl, hcg walisz żeby jaja bodziec dostały do funkcjonowania, zarazem żeby uniknąć dużej artrofii. Wyobrażasz sobie jądra po podawaniu dłuższy czas syntetyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Nie no kumam jak ktoś leci na bombie 2 lata to spoko chwile powbijać HCG. Ale po co ktoś kto leci 15 tyg bije to w ,,trakcie''? Bezsensu. Myślę że lepiej odblokować normalnie i dalej jechać niż tak mieszać i tak czy siak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do 12 tygodni ok żeby nie bić, ale już jak cykl jest dłuższy to bić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Gonatropina naśladuje działanie LH hcg bierzesz, by bezpośrednio stymulować pracę jąder LH/FSH nadal będą na niskim poziomie, ale nie dopuszczasz do roleniwienia się w uproszczeniu jąder , to proces bardziej skomplikowany , ale tak w skrócie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Ktoś z was to wymyślił? bo ja chyba wierze pianie macie tu link


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Zatkało was?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A Ty bardzo chcesz trzecią naganę żeby Ciebie zatkało na chwilę?
Spokojnie, różne szkoły są. Piana wali też 30iu GH ed a w PL dają po 5iu. Zatkało?

Takie realia

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Na forum gh 15 też jest tylko prawda, tam autor i właściciel forum zalecał tylko tren ace w dawce co najmniej 150-200mg ed pisząc że tren enan jest bez użyteczyczny chwaląc np bardzo boldenon który na wielu forach jest środkiem kontrowersyjnym jeszcze dwa lata temu wszyscy powoływali się na na gh15 trakując księgę jak dekalog.
Druga sprawa dobrzy endo na zachodzie zalecają w htz kuracje hcg i testosteronem niektórzy w PL też stosują taką metodę, , nie znają się?

Na koniec moje własne zdanie, HCG na mnie zawsze działa bez względu na to, co słyszę na forach, trzeba je tylko umiejętnie używać, poprawia libido na cyklu , wyrażnie lepszy jest orgazm , jądra rosną w oczach - przekazałem najprościej jak potrafiłem. To że metody brania hcg na cyklu są różne powinno się taperować saa do minimum , a nie każdy to robi to już inna sprawa.
Do meritum ktoś chce oszczędzać niech nie bierze hcg na cyklach , będzie miał za to 2flakony , więcej testa.

Tu jeszcze masz dyskusje z forum na ten temat.

https://www.sfd.pl/HCG_na_cyklu__TAK!_mini_artykuł_-t691703-s7.html



Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-10-19 12:30:46

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-10-19 12:38:48

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Piana pyerdoli same glupoty, dzieci lykaja te bzdury jak mlode pelikany, a ta anegdotka o hcg to jeden z jego najwiekszych wyglupow.
Tu nie trzeba miec mgr z endokrynologii zeby zrozumiec jak to dziala
mikus bledzie podchodzisz od poczatku do kwestii hcg, bo wbiles sobie do glowy ze to srodek na odblok, a jest zupelnie odwrotnie, traktujac HPTA jako calos hcg blokuje Cie jeszcze bardziej i nic w tym dziwnego bo to nie jest srodek na obdlok, HCG to jest czesc cyklu, zawsze powinien nia byc nawet do 12tyg,
Nie podawanie hcg w czasie cyklu jest duzo bardziej niebezpieczne niz jego podawanie, co w zasadzie nie niesie zadnych skutkow ubocznych poza podbiciem estro.
Deiwwied ban

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl 12 tyg test enantat

Następny temat

Plan na najbliższe 12 miesięcy, obecnie 9 miesiąc bomby - cel mega rzeźba ala ciacho!

WHEY premium