SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG (art)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Łykend się zaczął podbij po niedzieli

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
inn znowu mowia ze nie powinno sie mieszac hcg i klomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
to ja juz nie wiem , ale dlaczego mialo by sie nie laczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
bo maja zblizone dzialane przy czym hcg jest o wiele mocniejsze i nie odczujesz tak clomu..
inni mowia ze omzesz nawet "spalic" komorki z nadmiaru srodkow "kopiacych"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
hcg i clomid nie dzialaja tak samo . troche podobnie , ale i to i to trzeba po cyklu wziasc wiec ta teorie to obalam na wstepie... tylko chcialem kogos madrego spytac jak wziasc te hcg , kogos co ma w glowie wszystkie czasy poltrwania itd itd zeby mi madrze powiedzial... ale widze ciezko ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
https://www.sfd.pl/The_PoWeR_PCT_Program_mini_Art._-t341865.html 
Jak wszystko przeczytasz to zrozumiesz

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
to rozpisze mi ktos te hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Jordan dobrze Ci rozpisal cykl i odblok.


"2500iu e3d (6inj)" co znaczy ten skrot?
to znaczy ze wbijasz 2500 jm co 3 dni przez 3 tygodnie czyli razem 6 iniekcji.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1437
Witam wszystkich, na bombie jestem od polowy sierpnia 2013 i byl to drugi cykl meta 20mg w 6 tyg 30 + enan doszedlem do dawki 700mg ew po odstawieniu mety i tak lecialem az do grudnia, pozniej byl most zapadla decyzja odnosnie redukcji, w 7tygodni odwalilem kawal dobrej roboty po czym w planach byl kolejna bomba tym razem meta+enan+deka właśnie mialem zaczynać cykl niestety pech chciał w drodze do pracy wyladowalem na drzewie i skonczylem z reka w gipsie i trzema szwami na powiece niedługo mi go ściągną i mam zamiar wrócić na silke od grudnia caly czas leci most 250mg/ew i przez ten okres nie bralem hcg, zacząłem wbijać je okolo 4tyg wstecz w dawkach 500 iu/ew bez jakiejs dawki uderzeniowej i nie wiem czy nie jest to za mało po takim cyklu..ale przechodząc do sedna sprawy ostanio sprawdzając jajka zauważyłem takie jak na moje oko powiekszone zyly nad lewym jadrem poszperalem troche w necie i okazalo sie że to mogą być żylaki powrózka nasiennego. Nie mam żadnych objawów czy żeby mnie coś bolalo nic z tych rzeczy dlatego chce zapytac czy ktoś z was mial lub ma podobny problem i czy może mi w czymkolwiek to przeszkadzać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

andractim

Następny temat

METANABOL - MOJE PYTANA !!??

WHEY premium