SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzyby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Jak wiadomo mamy teraz sezon na grzybki. I tu pytanie - jakie mają właściwości odżywcze? Drożdże to też grzyby, a o ile wiem to prawie czyste białko. Co wy na to?

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Wg. mnie grzyby nie sa warte jakiego kolwiek zainteresowania- ich wartosci odzywcze są naprawdę marna np.
Rydz 1,2 g białka i 3,7 węgla
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsze sa grzypki halucypki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grzyby to tylko walory smakowe. Nie zawieraja praktycznie zadnych wartosci odzywczych.

No pain no gain.
Pozdrowienia.Hammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Such amasa wysuszonego grzyba to prawie czyste bialko, jednak takie bialko nie jest trawione w najmniejszym procencie w org. człowieka poniewaz org. nie posiada enzymu trawiennego dla białka grzybów...podobnie jest w innymi zwiaskami odzywczymi w grzybkach...jedyne co sie nie wydala to witaminy i squadniki mineralne.

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Ja ostatnio jadłem grzybki po które wybraliśmy się z kumplami aż do Drzewicy.Zabawę mieliśmy przednią - 6 godzin nocnych jazd w lesie.Nikt nic nie kumał: wszystko falowało i zmieniało kształty a w głowie burdel.Ach, te wartości odrzywcze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Grzyby jada się głównie dla ich walorów smakowych, a nie odżywczych. Podobno zawierają stosunkowo sporo chromu, który bierze udział m. in. w metabolizmie węglowodanów.


Poza tym warto pamiętać, że wszystkie grzyby są jadalne, ale niektóre tylko jeden raz...
))))

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
grzyby sa bardzo odzywcze zwlaszcza hcalugogenki fajna jest jazda:)

ajak proste czaisz

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro nie szkodza to czemu nie - mozna sobie przeczyscic bebechy grzybami

r.w.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o rade

Następny temat

do wszystkich

Wiecej