SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gryfina- Dziennik Ciazowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bardzo ładnie wyglądasz - na pewno zbędnego balastu to masz bardzo malutko.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5107
Anubis- tyle wyszlo produktow bo ja sie lubie wyzyc artystycznie w kuchni. Makaron do Carbonary jest wlasnej roboty a zraziki wolowe byly szczodrze nadziewane.

Swoja droga ktos juz kiedys w dziale zauwazyl, ze takie suche wymienianie wszystkich produktow odbiera urok kazdej potrawie. Kto by pomyslal, ze ten udziec wolowy 120g, marchew 30g, kapusta kiszona 30g... to tak naprawde byly rozplywajace sie w ustach zraziki wolowe, ktore najpierw zamarynowalam w mleku przez kilka godzin, nastepnie przesmarowane musztarda, nadziane prosciutto, marchewka, kiszona kapusta I bekonem, nastepnie duszone w wolnowarze przez kolejne 3 godziny, podane z domowym sosem grzybowym (zrobionym na sosie wlasnym w ktorym dusily sie roladki) I pieczonymi burakami z majerankiem I czosnkiem

Dziekuje za komplementy. Poczytam je sobie I sie dowartosciuje kiedy znow wstane lewa noga I bede sie czuc jak zapasnik sumo... ahhh te humorki ciazowe

Wyglad brzucha bardzo mnie zdziwil, bo jeszcze kiedy go nie mialam to wyobrazalam sobie, ze jako dumna wlascicielka kraty bede nosic ciaze znacznie wyzej- tak sie naczytalam w madrych internetach, choc byly to osobiste doswiadczenia uzytkowniczek, ktore tak jak ja beda rodzic po raz pierwszy, sa wysokie, wysportowane I maja dlugi tulow. A tutaj niespodzianka, moj Vincent, pomimo tego, ze ma duzo miejsca w reszcie mojego tulowia woli lezec poprzecznie I sciskac sie miedzy skosnymi (nie masz matka Disatasis Recti? To ja ci moge zafundowac w prezencie!)

Jesli wrozenie plci z brzucha byloby prawda to ja bylabym jednym z dowodow naukowych, ktore popieralyby jego slusznosc. Nasze mamy, ciocie I babcie powiadaly, ze jesli brzuch jest nisko I od tylu nie widac ciazy to bedzie chlopak Jesli 'kwitniesz', nie masz mdlosci, czesciej musisz sie golic, masz zachcianki na kwasne, slone I zadko miewasz wahania nastrojow to rowniez wrozy plec meska. Mnie dodatkowo wyszedl chlopczyk wg. kalendarza chinskiego I malajskiego, ale sprawdzilam to glownie dla zabawy.

45-letni A. jest w siodmym niebie. On byl prawie pewien, ze urodzi mu sie corka, bo dojrzalsi ojcowie statystycznie czesciej plodza dziewczynki a tutaj niespodzianka. Zbudowal niejeden dom, posadzil setki drzew a teraz do kompletu dolaczyl pierworodny


Zmieniony przez - Gryfina_Rabarbell w dniu 25/09/2019 11:49:05
1

„Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno” - Quintus Ennius, 239 – 169 p.n.e.
https://www.sfd.pl/Gryfina_Dziennik_Ciazowy-t1191586.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jej ten opis potrawy to chyba każdemu wymusi chęć na jedzenie. Brzmi pysznie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
ja tylko dodam, zeze rozejscie miesnia prostego brzucha po 35 tc fizjologicznie następuje u każdej ciężarnej - miejsce na rosnacego dzidziusia musi sie znaleźć :)

ps. milo Cie znow tu poczytac :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5107
Malwina198
ja tylko dodam, zeze rozejscie miesnia prostego brzucha po 35 tc fizjologicznie następuje u każdej ciężarnej - miejsce na rosnacego dzidziusia musi sie znaleźć :)

ps. milo Cie znow tu poczytac :)


No tak, ale ja jeszcze teraz go nie chce

Ciebie nie mniej mile znow widziec. Mam nadzieje, ze mama i coreczka maja sie dobrze. Pozdrawiam serdecznie


Zmieniony przez - Gryfina_Rabarbell w dniu 26/09/2019 17:47:15

„Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno” - Quintus Ennius, 239 – 169 p.n.e.
https://www.sfd.pl/Gryfina_Dziennik_Ciazowy-t1191586.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To tatuś rzeczywiście pewnie dumny i szczęśliwy że będzie miał pierworodnego. Mój ciągle chodzi i mówi że nie wierzy w swoje szczęście że ma dwóch :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5107
paula.cw
To tatuś rzeczywiście pewnie dumny i szczęśliwy że będzie miał pierworodnego. Mój ciągle chodzi i mówi że nie wierzy w swoje szczęście że ma dwóch :p


Oj i to baaardzo. On nalezy do tych facetow co raczej nie potrafia w uczucia i romantycznosc. Ale teraz co chwila go przylapuje jak buja w oblokach i usmiecha sie sam do siebie. Cieszy sie, ze bedzie mial praktykanta na budowie

„Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno” - Quintus Ennius, 239 – 169 p.n.e.
https://www.sfd.pl/Gryfina_Dziennik_Ciazowy-t1191586.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bez dzieci życie jest takie trochę puste. Razem z pojawieniem się dzieci człowiek dostaje nowego "napędu" do życia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak tam zdrówko i samopoczucie? Wołam wszystkie zaginione mamuśki bo mi samotnie. :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No właśnie - w grupie weselej. A tu nam pouciekały koleżanki. Daj znać co słychać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeźba na gumach i fitnessie

Następny temat

DT Arphiel

WHEY premium