SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruszka bokserska-jaka lepsza??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Ja gruszek i piłek używam tylko i wyłacznie do treningu koordynacji, szybkosci reakcji i wyczucia dystansu. Trening szybkosci odbywa się w powietrze, a trening siły ciosu na worku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze ze odbiegamy troche od tematu,ale skoro tak to
-szybkosc bezposrednio wplywa na sile ciosu(Sila=masa*predkość),zatem zwiekszajac szybkośc ciosu(bardziej by chyba pasowalo slowo dynamika ciosu) zwieksza sie tez jego siła
-refleks to pojecie szeroko rozumiane,moze byc tez uzywane zamiennie z ,,szybkoscia reakcji''
-o wyczuciu dystansu nie pisalem bo to sie cwiczy w kazdym cwiczeniu(chyba tylko w walce z cieniem nie):na worku,gruszce,refleksowce,czy tez sparujac z partnerem
-moze nie jestes tego swiadomy ale sile ciosu nie cwiczysz tylko na worku(polecam podpiety temat:Siła ciosu)
-podobnie z szybkoscia ciosu-jesli myslisz ze wyrabiasz ja tylko machajac rekoma w powietrzu to sie mylisz

pzdr

Zmieniony przez - darossek w dniu 2006-02-27 19:18:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Dobra mądralo jak się już zdecydowałeś na tą pierwszą, to po co się jeszcze dopytujesz?
"moze nie jestes tego swiadomy ale sile ciosu nie cwiczysz tylko na worku"
Chyba mnie rozszyfrowałeś.

Tak dla ścisłości M*V=P.

Zmieniony przez - wwwaldek w dniu 2006-02-27 21:47:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli cie uraziłem swoją wypowiedzia to przepraszam,nie wiedziałem że jestes taki wrażliwy ale sam zszedłeś pierwszy z tematu:pytanie było o gruszke a ty dorzucasz wątek piłki refleksówki ,ktora na dodatek dziwnie określasz jako ,,piłki mocowane na dwóch linkach.''(a nie prosciej refleksowka
Napisałem też pewne sprostowania ,gdyz z twojej wypowiedzi wynikało jednoznacznie ,ze np.siłe ciosu cwiczysz tylko na worku,szybkosc w powietrzu itp.Byc moze za duzo czasu poswiecasz na treningi przez co nie potrafisz poprawnie w polskim jezyku wyrazic na ,,papierze'' tego co masz na mysli
A co do wzoru jak jzu jestes taki szczegółowy to powinien wygladac nastepująco:Energia kinetyczna=1/2(m*v2) v-do kwadratu

I nie pisz już,ze sie mądrze.

Pzdr ziomek



Zmieniony przez - darossek w dniu 2006-02-27 22:53:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Siłe ciosu ćwiczę głównie na worku, a szybkość w powietrze, zas gruszek i piłek używam tylko i wyłącznie do treningu koordynacji, szybkości reakcji, wyczucia dystansu i precyzji. Co nie znaczy, że wyżej wymienione cechy nie ulegają jakiejś tam poprawie przy innych ćwiczeniach. Pewnie onanizowanie tez wpływa jakoś na sprawność ręki. Może zacznij zastanawiać sie i nad tą metodą treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A teraz przeczytaj jeszcze raz swoja ostatnia wypowiedz(szczegolnie drugą czesc) i zastanów sie czy wszystko z tobą OK

Odpuśc pare sparingów albo popraw defensywe bo chyba za czesto w główke obrywasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
darossek sparingi sobie już odpuściłem jakis czas temu i z główką mam wszystko ok.
Od dwóch lat zajmuję się szkoleniem innych i jak narazie mam niezłe wyniki.
Chcesz to sobie kup tą pierwszą i nie zawracaj głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat zamknięty.Kupuje pierwszą
Amen.

P.S.Sukcesów zycze.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 135
Witam,
Jestem tu nowy.. ;]
Gdzie można kupić tą pierwszą...
Proszę o link do sklepu gdzie można ją zamówić...
dzięki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Witam

Widać, że jesteś tu nowy odświeżasz temat z przed dwóch lat

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

z jakich klubow jestescie??

Następny temat

Danny Williams pokonał Matta Skeltona

WHEY premium