SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grubasek prosi o pomoc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Może być tak, ze zbudowałeś mięśnie i zrzuciłeś tłuszcz w tym samym czasie . Wtedy waga może się nie zmieniać. Zmierz na czczo pas na wysokości pępka i powtarzaj pomiar co tydzień.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 148
Dobra, zastosuje. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mało białka, spora pieczywa, cześć pieczywa i ryżu na owoce bym zamienił, po godzinie 15 już nie jesz nic ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 148
Godziny są źle ustawione, bo nie zapamiętałem o jakich godzinach wczoraj jadłem. Ale jem mniej więcej co 3-4 godziny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 148
Mam problem z progresem na klatke... Od miesiąca ruszyło się może z 5kg do przodu, wszędzie indziej siła rośnie jak głupia, a na klatce nic, zero, null, nicht.

No i kolana bolą mnie do tego stopnia, że utrudnia mi to chodzenie.

Zmieniony przez - Fatmanmeh w dniu 2017-09-29 15:39:03

Zmieniony przez - Fatmanmeh w dniu 2017-09-29 16:49:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no jak redukujesz to trudno o jakiś sensowny progres siłowy, co do kolan, trudno powiedzieć widocznie są zbyt obciażone, mogą być od treningu albo od nadwagi
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Poderjzewam, że technika leży i to jest często przyczyna braku postępów. Pooglądaj jakieś instrutaże.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 148
Ja cały kanał K** na youtube mam obejrzany. Właśnie staram się robić ćwiczenia technicznie,kosztem ciężaru, co by nie machać na pałę, a poprawnie wykonać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak kanał K** przeglądasz to goi zmien na co innego

Tobie się moze wydawać że dobrze robisz, po 5 latach nadal można źle ćwiczenia wykonywać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Sam ogladalem filmy instruktazowe na yt...ogladalem ogladalen a jak juz mialem swoj sprzet w domu (sztanga, hantle, lawka, stojaki, drazek) to sie omal nie zabilem ;) Nie, no tak dramatycznie nie bylo, ale czulem, ze cos tu nie tak bo albo szlo za lekko albo masakartycznie.


Wzialem sobie trzy spotkania z konkretnym trenerem zeby mi pokazal co i jak z technika i dobral obciazenie no tego sam nie wiedzialem jak zorganizowac. Szczerze uwazam to za doskonala inwestycje i wcale nie mega kosztowna (mieszkam w Bydgoszczy, wiec ceny pewnie nie sa tu asttonomiczne) a pozytek nieziemski - zupelnie inaczej odczuwasz ciezar. Przynajmniej u mnie tak bylo, wydaje mi sie, ze organizm czlowieka lubi sam oszukac tak by ekonomiczniej cos podniesc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW czy dodawać tył barków i szrugsy

Następny temat

Kondycja

WHEY premium