SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra w napadzie!!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1037
Wiesz wedlug mnie powinienes byc szybki,by potrafic ich wziasc na szybkos,a po drugie posiada dobry drybling z kilkoma wypasnymi sztuczkami,by moc ich "wkrecic w ziemie",oraz miec nosa snajperskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 182
na podkarpaciu ich duzo ( gorek) nie wiem gdzie wy mieszkacie ...
skiping A - kolana w góre, robic ale tak do bólu powaga , przyspieszenie rośnie

I'm so f***ing pr0 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 182
Aha i zeby ktos zaraz na największa nie poleciał .. stopniowo of koz najpierw mniejsze potem większe a jak ktos nie ma górki to napewno są schodki albo jakiś park nie wierze zeby ktos mieszkał na kompletnej równinie. Klatka schodowa w blokach dobra rzecz :) i mozna robic serie jak mało mają
a jesli chcecie wiedziec ile mi to dało to: na setke mam 12sek. przy ok.60 kg i 169cm wz. :)

I'm so f***ing pr0 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej ten skiping A na serio pomaga

chodzi o to, że biegnę przez np. 400m albo tyle ile mogę cały czas podskakując (tzn. skiping A)????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 182
Jak byście chcieli wiedzieć to to jest podstawowe cwiczenie sprinterów - skiping A do bólu , Czyli kolana na zmiane pod brode tyle zeby sie nie zaje*** :)

I'm so f***ing pr0 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1016
Jak tam napadziory trenujecie indywidualnie w czasie przerwy jaka jest teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 182
Ja biegam co drugi trzeci dzień własnie dziś ide spalić zarcie z świąt :)

P.S. Jakie przebierzki są lepsze ranne czy wieczorem i dlaczego ??

I'm so f***ing pr0 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2032
wg mnie nie ma znaczenia kiedy sie trenuje. to sprawa indywidualna. ja wole trenowac wieczorem ale w lutym przerzucam sie na trening poranny, tak okolo 11-12. a to z tego wzgledu, ze mecze beda rozgrywane w tych godzinach. sorry ale nie mam polskich znakow:)

a to jakaś sekta jest???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Ja też snajperchociaż moge grać na kazdej pozycji prucz bramkarza.Teraz pilkaż powinjen grać na każdej pozycji (tak mówi trener). A tak wogule trzeba być szybkim ćwiczonko na szybkość z opanowaniem piłki weż gale wyjdź na dwor z galą i biegnij z nią jak najszybciej, żeby ci nie uciekla. Trzeba też mieć silny strzal(przynajmiej przydal by sie)no i pruboj grać lewą i prawą nogą a to sie bardzo przydaje np:grarz i dostajesz podanie na lewą nogą a nie umiesz kopać lewą to lipa,zanim przełożysz pilke na 2 noge to ci już ją zabiorą chyba,że grasz z jakimiś leszczami,ale w przyszloości ci sie przyda heh... jestem ciekawy, w której lidze będziesz gral w 3 może 4??ja ci życze żebyś grał w 1 ale to raczej będzie barzo ciężko ja bym sie cieszył jak bym gral w 2 lidze byłbym bardzo zadowlony ale marze żeby grać w Mu hehehe albo Barcyale pomażyć sie każdy może

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 482
ja jestem bramkarzem ... wiec ja moge wam powiedziec to powninen miec dobry napastnik aby pokonac bramkarza ...

Balans ciala bardzo wazne ... praktycznie ronaldo smiga wysztskich obroncow i bramkarzy na to
Odwage - uderzenie z daleka a nie wjezdzac do bramki
Spryt np jak to zrobil nasz Drewniany Grzesiu :P zamarkowal strzal lewa noga (w tym czasie obroncy sie obrcili przlozyl na prawa i goool :P)
Szybkosc, przyspieszenie - tutaj to prawie 1/4 sukcesu musisz byc szybki wytrzymaly i wszedzie szukac gry i nie zostawac ciagle sprzodu walczyc tez troche ztylu
Waleczny - walczyc do konca
Noi najwazniejsze skuteczny :P oto w tym chodzi wszystkie cechy pracuja na ta ostatnio napastnik ktory nie strzela idzie na odstrzal i po napastniku ...

rauf =]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skurcze na łydkach

Następny temat

Śmierc młodego piłkarza

WHEY premium