SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gold Omega-3. Dawkowanie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2644
Witam.
Mam pytanko odnośnie kwasów tłuszczowych Gold Omega-3.
Mianowicie: czy warto brać 2 razy dziennie po 2 kapsy? Czy w zupełności wystarczy tak jak zaleca producent czyli 2x1 kaps?
Czy nadmiar jest wydalany itp?

Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 264 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3427
a nie pisze nie przekraczac zalecanej dawki? ja biore 3xdz.po 1kap. i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2644
Nie chodziło mi tu o skutki uboczne tylko o to czy jest sens brać tego więcej niż zalecane i czy daje większe skutki, szybsze wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2660 Napisanych postów 50475 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340435
dawkowanie o-3 jest zależne od podaży ich w diecie, tak czy inaczej dawki rekomendowane przez producentów to dawki dla białych myszek.

pzdr/

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok dzięki wielkie za info ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Flex- kilka pytań

Następny temat

CO SĄDZICIE OTAKIM ZESTAWIENIU

WPC zestaw