SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp witaminy a Olimp omega-3 gold

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22336
Mam zamiar kupic jakies witaminy lub omega-3 i nie wiem co bedzie bardziej przydatne. Prosze o porady ;D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
To i to
Ale jak masz wybierac to witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
a dlaczego witaminy lepiej ???

wszystko oczywiście zależy od diety, ale ja zdecydowanie postawiłbym w tym wypadku na OMEGA3 wprowadzając je do stałej suplementacji

Tym bardziej w tym okresie, gdzie jest w zasadzie nieograniczony dostęp do warzyw, owoców, witaminy są w zasadzie zbędne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
W tych naszysz warzywach, owaocach to jest tyle witamin ze szok... wszystko pryskane
Kazdy normalnie odzywiajacy sie Polak ma niedobory witamin ( rozmawiałem z 4 lekarzami, i chyba 20 studentami dietetyki ), wiec celowałbym w uzupełnianie własnie ich - sa duzo wazniejsze niz omega3.
Ps Tylko nie pisz mi teraz ze powiedziałem ze O3 jest zbedne proszee
Zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Heh, nie zamierzam. Poprostu uwarzam, że stała suplementacja O3 przyniesie większe korzyści niż stała suplementacja witamin i jestem w stanie to uargumentować

i to zarówno dla człowieka uprawiającego sporty siłowe, jak i "normalnego" ludka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Niewiem mnie zawsze wydawało sie ze witaminy sa niezbedne do prawidłowego wzrostu, i funkcjonowania człowieka.
Odbijajac piłeczke - kup sobie dobra rybke i szamaj 3x week - sprawa O3 załatwiona.
Odrazu mozesz przytoczyc korzysci z suplementacji O3 ja zaczne wymieniac wszystke własciwosci witamin. Nie ma sensu. Ty masz swoje zdanie ja swoje - ani Ty mnie ani ja Ciebie chyba nie przekonamy
Kazdy sobie opinie na ten temat wyrobi/ił - moze na podst tej dyskusji
Zdr

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2010-07-17 21:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15244
MajkelTSW wez pod uwage ze obecnie dosc duzo ludzi ma przydomowe ogrodki lub kupuje warzywa i owoce na wsi ze sprawdzonego zrodla wiec stawianie niejako na chemie w postaci kapsow tez sie mija z celem,jesli negujesz warzywa i owoce jako zrodlo witamin,bo pryskane.Stawiam na omege wiosna i latem.
pzdr

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Wiesz ile musiałbys szamac tych warzyw i owocow zeby wyrobic zapotrzebowanie dla siebie osoby cwiczacej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15244
Akurat szamam kapsy i warzywa,owoceAle jesli mialbym wybierac ze wzgledu na kase wit czy omege,wybralbym omege

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
apropo fajny art o witaminach jest w Kifie nr 07/08 2010 warto nawet tak z ciekawosci w Empiku czytnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
ile ? i jakie jest moje zapotrzebowanie na witaminy ? jakich danych potrzebujesz ?

3x week dobra rybka to za mało. Nawet najlepsza pod tym względem makrela..
Ja stawiałbym na spożywanie tak od ok 8g dziennie O3. Sam zresztą od dawna stosuję taką suplementację.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska

Następny temat

Najsilniejszy spalacz

WHEY premium